WEDSTRIJDSCHEMA & UITSLAGEN

FOTO‘S & VIDEO’S

Locaties

Centre Court

Veld 1

Maaskade 23

 5911 EW Venlo

Bereikbaarheid OV

Bereikbaar met trein, 15 minuten lopen vanaf station

Side Courts

Veld 2 & 3

Sportpark Hagerhof Albatrosstraat 9

5912 VW Venlo

Bereikbaarheid OV

Bereikbaar met bus, 2 minuten lopen vanaf halte Pelikaanstraat

Wedstrijdschema & Uitslagen

#TijdVeld #SpelersUitslagen

Poule A

#TijdVeld #SpelersUitslagen
123-07-2022 10:001Wouter van Gilst
Pepijn Lochtenberg
VS
Robin Kalmeijer
Joris Zwanenburg (W)
1 - 2

23 - 25
21 - 14
7 - 15
523-07-2022 12:301Wouter van Gilst
Pepijn Lochtenberg
VS
Cain van Hal
Mart van Werkhoven (W)
0 - 2

14 - 21
19 - 21
923-07-2022 15:501Robin Kalmeijer
Joris Zwanenburg
VS
Cain van Hal
Mart van Werkhoven (W)
0 - 2

14 - 21
15 - 21

Poule B

#TijdVeld #SpelersUitslagen
223-07-2022 10:501Bart van Gilst
Max Nieuwstad (W)
VS
Koen Herrebout
Kees de Hoogh
2 - 0

21 - 12
23 - 21
623-07-2022 13:202Koen Herrebout
Kees de Hoogh (W)
VS
Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer
2 - 0

21 - 18
21 - 19
1023-07-2022 15:002Bart van Gilst
Max Nieuwstad
VS
Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer (W)
0 - 2

17 - 21
14 - 21

Poule C

#TijdVeld #SpelersUitslagen
323-07-2022 11:403Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout (W)
VS
Durk van de Haar
Jeroen van Iperen
2 - 0

21 - 12
21 - 16
723-07-2022 13:203Durk van de Haar
Jeroen van Iperen
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet (W)
0 - 2

16 - 21
17 - 21
1123-07-2022 15:502Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet (W)
1 - 2

21 - 10
18 - 21
13 - 15

Poule D

#TijdVeld #SpelersUitslagen
423-07-2022 12:303Erik Nijland
Kyran Versteegen (W)
VS
Ferdy van Dijk
Niels Lipke
2 - 0

21 - 16
21 - 17
823-07-2022 14:103Ferdy van Dijk
Niels Lipke
VS
Joris Berkhout
Rik van Solkema (W)
0 - 2

16 - 21
14 - 21
1223-07-2022 15:503Erik Nijland
Kyran Versteegen
VS
Joris Berkhout
Rik van Solkema (W)
1 - 2

21 - 15
17 - 21
7 - 15

Kwartfinale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1323-07-2022 17:301Cain van Hal
Mart van Werkhoven (W)
VS
Bart van Gilst
Max Nieuwstad
2 - 0

21 - 9
21 - 19
1423-07-2022 18:203Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer (W)
VS
Robin Kalmeijer
Joris Zwanenburg
2 - 0

21 - 15
21 - 13
1523-07-2022 18:201Thijmen Heemskerk
Mick Toet
VS
Erik Nijland
Kyran Versteegen (W)
1 - 2

21 - 19
21 - 23
12 - 15
1623-07-2022 18:202Joris Berkhout
Rik van Solkema (W)
VS
Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout
2 - 0

21 - 18
21 - 19

Halve finale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1724-07-2022 10:001Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer (W)
VS
Erik Nijland
Kyran Versteegen
2 - 0

21 - 16
21 - 14
1824-07-2022 11:001Cain van Hal
Mart van Werkhoven (W)
VS
Joris Berkhout
Rik van Solkema
2 - 1

15 - 21
21 - 17
15 - 13

Kleine finale 3e - 4e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1924-07-2022 14:001Erik Nijland
Kyran Versteegen
VS
Joris Berkhout
Rik van Solkema (W)
0 - 2

10 - 21
11 - 21

Finale 1e - 2e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
2024-07-2022 16:001Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer (W)
VS
Cain van Hal
Mart van Werkhoven
2 - 1

14 - 21
21 - 16
15 - 11

#TijdVeld #SpelersUitslagen

Poule A

#TijdVeld #SpelersUitslagen
123-07-2022 10:502Julia Kee
Rianne Stok (W)
VS
Jetske Boer
Lynn de Jong
2 - 1

21 - 23
22 - 20
15 - 10
523-07-2022 13:201Jetske Boer
Lynn de Jong
VS
Raisa Schoon
Katja Stam (W)
0 - 2

7 - 21
13 - 21
923-07-2022 15:001Julia Kee
Rianne Stok
VS
Raisa Schoon
Katja Stam (W)
0 - 2

14 - 21
14 - 21

Poule B

#TijdVeld #SpelersUitslagen
223-07-2022 10:503Suzanne Benninga
Serena van der Made (W)
VS
Mila Konink
Floortje van Losser
2 - 1

17 - 21
21 - 15
15 - 6
623-07-2022 12:302Mila Konink
Floortje van Losser
VS
Desy Poiesz
Leanne van Vegten (W)
0 - 2

15 - 21
22 - 24
1023-07-2022 15:003Suzanne Benninga
Serena van der Made
VS
Desy Poiesz
Leanne van Vegten (W)
0 - 2

20 - 22
14 - 21

Poule C

#TijdVeld #SpelersUitslagen
323-07-2022 10:003Anique Tavenier
Jill Weeda (W)
VS
Kirsten Bröring
Anna Nieuwstad
2 - 0

21 - 15
21 - 11
723-07-2022 11:401Kirsten Bröring
Anna Nieuwstad
VS
Esther Cramer
Laura Overwater (W)
0 - 2

19 - 21
19 - 21
1123-07-2022 14:101Anique Tavenier
Jill Weeda (W)
VS
Esther Cramer
Laura Overwater
2 - 0

23 - 21
21 - 18

Poule D

#TijdVeld #SpelersUitslagen
423-07-2022 10:002Aniek de Jong
Lisa Luini
VS
Annemijn van de Graaff
Daphne Katan (W)
1 - 2

20 - 22
21 - 16
14 - 16
823-07-2022 11:402Aniek de Jong
Lisa Luini (W)
VS
Maren de Jong
Noa Sonneville
2 - 0

21 - 16
21 - 19
1223-07-2022 14:102Annemijn van de Graaff
Daphne Katan
VS
Maren de Jong
Noa Sonneville (W)
0 - 2

9 - 21
15 - 21

Kwartfinale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1323-07-2022 16:401Raisa Schoon
Katja Stam (W)
VS
Suzanne Benninga
Serena van der Made
2 - 0

21 - 12
21 - 12
1523-07-2022 16:402Anique Tavenier
Jill Weeda
VS
Aniek de Jong
Lisa Luini (W)
0 - 2

16 - 21
15 - 21
1623-07-2022 16:403Maren de Jong
Noa Sonneville (W)
VS
Esther Cramer
Laura Overwater
2 - 0

21 - 14
21 - 19
1423-07-2022 17:302Desy Poiesz
Leanne van Vegten (W)
VS
Julia Kee
Rianne Stok
2 - 0

21 - 9
21 - 19

Halve finale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1724-07-2022 12:001Desy Poiesz
Leanne van Vegten (W)
VS
Aniek de Jong
Lisa Luini
2 - 1

21 - 18
19 - 21
15 - 10
1824-07-2022 13:001Raisa Schoon
Katja Stam (W)
VS
Maren de Jong
Noa Sonneville
2 - 0

21 - 14
21 - 10

Kleine finale 3e - 4e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1924-07-2022 15:001Aniek de Jong
Lisa Luini
VS
Maren de Jong
Noa Sonneville (W)
0 - 2

18 - 21
8 - 21

Finale 1e - 2e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
2024-07-2022 17:001Desy Poiesz
Leanne van Vegten
VS
Raisa Schoon
Katja Stam (W)
0 - 2

11 - 21
11 - 21

Partners

 
 

Foto & Video