Beleef een dagje strand in jouw stad! Op 24 en 25 augustus 2024 vindt de BetCity Eredivisie Beach plaats in Utrecht! Het evenement is gratis en toegankelijk voor iedereen. Of je nu komt om de topspelers in actie te zien, zelf wilt deelnemen aan activiteiten of gewoon wilt genieten van de sfeer, iedereen is welkom!
Locatie
Het kloppende hart van het evenement is het officiële wedstrijdveld, waar zowel Nederlandse topspelers als veelbelovende talenten strijden om de overwinning. Buiten het wedstrijdveld vind je een bruisende festivallocatie, waar je kunt genieten van een relaxte sfeer en allerlei activiteiten. Kom en ervaar de perfecte mix van topsport en ontspanning!
Hier moet je zijn!
Jaarbeursplein 6
3521 AL, Utrecht
Bereikbaarheid
Reis je met het openbaar vervoer? Het Jaarbeursplein ligt op twee minuten lopen vanaf station Utrecht Centraal.
Kom je liever met de auto? Parkeren kan bij Parkeergarage Croeselaan.
Dit is er nog meer te beleven!
Wedstrijdschema & Uitslagen
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
1 | 15-07-2023 10:00 | 1 | Luuk de Groot Yvo Lunsing VS Jasper Bouter Rick van der Sluis (W) | 0 - 2 20 - 22 15 - 21 |
5 | 15-07-2023 12:30 | 1 | Luuk de Groot Yvo Lunsing (W) VS Quinten Groenewold Sam van der Loo | 2 - 1 12 - 21 21 - 19 15 - 13 |
9 | 15-07-2023 15:00 | 3 | Jasper Bouter Rick van der Sluis VS Quinten Groenewold Sam van der Loo (W) | 1 - 2 21 - 15 19 - 21 10 - 15 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
2 | 15-07-2023 11:40 | 3 | Nikita Artamonov Alex Meijs (W) VS Calvin Ooms Hugo van Veen | 2 - 0 21 - 19 21 - 10 |
6 | 15-07-2023 13:20 | 3 | Calvin Ooms Hugo van Veen VS Thijmen Heemskerk Mick Toet (W) | 0 - 2 19 - 21 14 - 21 |
10 | 15-07-2023 15:50 | 2 | Nikita Artamonov Alex Meijs VS Thijmen Heemskerk Mick Toet (W) | 0 - 2 14 - 21 13 - 21 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
3 | 15-07-2023 10:50 | 3 | Rik Damen Jonas Oudijk (W) VS Jeroen van Iperen Robin Kalmeijer | 2 - 1 21 - 15 19 - 21 15 - 10 |
7 | 15-07-2023 12:30 | 3 | Jeroen van Iperen Robin Kalmeijer VS Lennaert Hogenhout Kyran Versteegen (W) | 0 - 2 16 - 21 15 - 21 |
11 | 15-07-2023 15:00 | 1 | Rik Damen Jonas Oudijk VS Lennaert Hogenhout Kyran Versteegen (W) | 0 - 2 16 - 21 15 - 21 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
4 | 15-07-2023 11:40 | 1 | Cain van Hal Elwin Oskam (W) VS Bart van Gilst Pieter Glerum | 2 - 1 14 - 21 21 - 12 15 - 8 |
8 | 15-07-2023 14:10 | 3 | Bart van Gilst Pieter Glerum VS Ricardo Hofman Mika Prins (W) | 1 - 2 15 - 21 22 - 20 16 - 18 |
12 | 15-07-2023 15:50 | 3 | Cain van Hal Elwin Oskam (W) VS Ricardo Hofman Mika Prins | 2 - 1 18 - 21 21 - 18 15 - 13 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
14 | 15-07-2023 16:40 | 3 | Rik Damen Jonas Oudijk VS Quinten Groenewold Sam van der Loo (W) | 0 - 2 21 - 23 15 - 21 |
13 | 15-07-2023 17:30 | 3 | Ricardo Hofman Mika Prins VS Nikita Artamonov Alex Meijs (W) | 0 - 2 18 - 21 14 - 21 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
15 | 16-07-2023 09:10 | 1 | Ricardo Hofman Mika Prins VS Rik Damen Jonas Oudijk (W) | 0 - 2 0 - 21 0 - 21 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
18 | 15-07-2023 18:20 | 3 | Thijmen Heemskerk Mick Toet VS Quinten Groenewold Sam van der Loo (W) | 0 - 2 23 - 25 21 - 23 |
19 | 15-07-2023 18:20 | 1 | Lennaert Hogenhout Kyran Versteegen (W) VS Cain van Hal Elwin Oskam | 2 - 1 17 - 21 21 - 11 15 - 11 |
17 | 16-07-2023 10:00 | 1 | Jasper Bouter Rick van der Sluis (W) VS Nikita Artamonov Alex Meijs | 2 - 0 21 - 12 21 - 18 |
16 | 16-07-2023 10:50 | 1 | Alexander Brouwer Robert Meeuwsen (W) VS Rik Damen Jonas Oudijk | 2 - 0 21 - 9 21 - 11 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
21 | 16-07-2023 13:20 | 1 | Jasper Bouter Rick van der Sluis VS Quinten Groenewold Sam van der Loo (W) | 0 - 2 19 - 21 19 - 21 |
20 | 16-07-2023 14:10 | 1 | Alexander Brouwer Robert Meeuwsen (W) VS Lennaert Hogenhout Kyran Versteegen | 2 - 0 21 - 14 21 - 10 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
22 | 16-07-2023 16:00 | 1 | Lennaert Hogenhout Kyran Versteegen VS Jasper Bouter Rick van der Sluis (W) | 1 - 2 24 - 22 14 - 21 12 - 15 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
23 | 16-07-2023 18:00 | 1 | Alexander Brouwer Robert Meeuwsen (W) VS Quinten Groenewold Sam van der Loo | 2 - 0 21 - 15 21 - 16 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
1 | 15-07-2023 10:00 | 2 | Marly Bak Bjorna Gras VS Floor Hogenhout Trijntje Veerbeek (W) | 0 - 2 19 - 21 15 - 21 |
5 | 15-07-2023 11:40 | 2 | Marly Bak Bjorna Gras VS Raisa Schoon Katja Stam (W) | 0 - 2 15 - 21 16 - 21 |
9 | 15-07-2023 14:10 | 1 | Floor Hogenhout Trijntje Veerbeek VS Raisa Schoon Katja Stam (W) | 0 - 2 13 - 21 12 - 21 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
2 | 15-07-2023 10:00 | 3 | Fiona van Diepen Maren de Jong VS Meike van Essen Julia Kee (W) | 1 - 2 22 - 20 19 - 21 13 - 15 |
6 | 15-07-2023 12:30 | 2 | Fiona van Diepen Maren de Jong VS Mexime van Driel Emma Piersma (W) | 0 - 2 15 - 21 9 - 21 |
10 | 15-07-2023 14:10 | 2 | Meike van Essen Julia Kee VS Mexime van Driel Emma Piersma (W) | 0 - 2 5 - 21 6 - 21 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
3 | 15-07-2023 10:50 | 1 | Lynn van Mill Iris Reinders (W) VS Jill de Groot Anique Tavenier | 2 - 1 19 - 21 21 - 14 15 - 11 |
7 | 15-07-2023 13:20 | 1 | Jill de Groot Anique Tavenier (W) VS Desy Poiesz Leanne van Vegten | 2 - 1 19 - 21 21 - 15 15 - 9 |
11 | 15-07-2023 15:50 | 1 | Lynn van Mill Iris Reinders VS Desy Poiesz Leanne van Vegten (W) | 1 - 2 21 - 19 17 - 21 12 - 15 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
4 | 15-07-2023 10:50 | 2 | Lisa Luini Serena van der Made (W) VS Nadine Everaert Rianne Stok | 2 - 1 21 - 14 14 - 21 15 - 12 |
8 | 15-07-2023 13:20 | 2 | Nadine Everaert Rianne Stok VS Mila Konink Noa Sonneville (W) | 1 - 2 21 - 19 16 - 21 17 - 19 |
12 | 15-07-2023 15:00 | 2 | Lisa Luini Serena van der Made (W) VS Mila Konink Noa Sonneville | 2 - 0 21 - 16 21 - 17 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
13 | 15-07-2023 16:40 | 1 | Raisa Schoon Katja Stam (W) VS Meike van Essen Julia Kee | 2 - 0 21 - 12 21 - 4 |
14 | 15-07-2023 16:40 | 2 | Mexime van Driel Emma Piersma (W) VS Floor Hogenhout Trijntje Veerbeek | 2 - 0 21 - 17 21 - 13 |
15 | 15-07-2023 17:30 | 1 | Lynn van Mill Iris Reinders VS Mila Konink Noa Sonneville (W) | 1 - 2 21 - 12 16 - 21 13 - 15 |
16 | 15-07-2023 18:20 | 2 | Lisa Luini Serena van der Made VS Jill de Groot Anique Tavenier (W) | 0 - 2 15 - 21 20 - 22 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
18 | 16-07-2023 11:40 | 1 | Mexime van Driel Emma Piersma (W) VS Mila Konink Noa Sonneville | 2 - 0 21 - 11 21 - 19 |
17 | 16-07-2023 12:30 | 1 | Raisa Schoon Katja Stam (W) VS Jill de Groot Anique Tavenier | 2 - 0 21 - 7 21 - 13 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
19 | 16-07-2023 15:00 | 1 | Mila Konink Noa Sonneville (W) VS Jill de Groot Anique Tavenier | 2 - 1 18 - 21 21 - 18 15 - 11 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
20 | 16-07-2023 17:00 | 1 | Raisa Schoon Katja Stam (W) VS Mexime van Driel Emma Piersma | 2 - 0 21 - 15 21 - 14 |