WEDSTRIJDSCHEMA & UITSLAGEN

EINDSTAND

FOTO‘S & VIDEO’S

Locaties

Centre Court

Groenmarkt

Groenmarkt

7201 HW, Zutphen

Overige velden

Beach center Zutphen – Warnsveld

Laan naar Eme 103

7206, Zutphen

Sponsoren

 

Foto & Video

Wedstrijdschema & Uitslagen

Poule A
wedstrijd 5 za 19-05-2018 11:40 veld 1
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-0
21-11, 21-13
Gerard Baan / Steven Heijting
wedstrijd 6 za 19-05-2018 11:40 veld 2
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
2-0
21-14, 21-15
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
wedstrijd 11 za 19-05-2018 15:00 veld 1
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-0
21-18, 21-11
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
wedstrijd 12 za 19-05-2018 15:00 veld 3
Gerard Baan / Steven Heijting
1-2
21-18, 16-21, 12-15
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
Poule B
wedstrijd 3 za 19-05-2018 10:50 veld 3
Yorick de Groot / Matthew Immers
1-2
21-17, 17-21, 15-17
Timo Gras / Daan Haanappel
wedstrijd 4 za 19-05-2018 10:50 veld 2
Jasper Niewold / Thijs Nijeboer
0-2
0-21, 0-21
Wouter van Gilst / Sven de Koe
wedstrijd 9 za 19-05-2018 14:10 veld 1
Timo Gras / Daan Haanappel
1-2
15-21, 21-13, 12-15
Wouter van Gilst / Sven de Koe
wedstrijd 10 za 19-05-2018 14:10 veld 3
Yorick de Groot / Matthew Immers
2-0
21-0, 21-0
Jasper Niewold / Thijs Nijeboer
Poule C
wedstrijd 1 za 19-05-2018 10:00 veld 1
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
1-2
21-18, 14-21, 10-15
Stefan Boermans / Casper Haanappel
wedstrijd 2 za 19-05-2018 10:00 veld 2
Tom Feldkamp / Erik Nijland
2-0
21-14, 21-18
Daniel van Helden / Bart Yark
wedstrijd 7 za 19-05-2018 13:20 veld 3
Stefan Boermans / Casper Haanappel
2-0
21-19, 21-16
Tom Feldkamp / Erik Nijland
wedstrijd 8 za 19-05-2018 14:10 veld 3
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
0-2
15-21, 16-21
Daniel van Helden / Bart Yark
Ronde van 9 (vervolg poulefase)
wedstrijd 13 za 19-05-2018 17:00 veld 1
Tom Feldkamp / Erik Nijland
2-0
27-25, 21-18
Yorick de Groot / Matthew Immers
wedstrijd 14 za 19-05-2018 17:00 veld 2
Timo Gras / Daan Haanappel
2-0
21-18, 21-17
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
wedstrijd 15 za 19-05-2018 17:00 veld 3
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
2-0
21-13, 21-16
Daniel van Helden / Bart Yark
King of the Court
wedstrijd 99 za 19-05-2018 19:00 veld 1
-
-
Kwartfinale
wedstrijd 16 zo 20-05-2018 10:40 veld 1
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-0
21-17, 21-8
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
wedstrijd 17 zo 20-05-2018 10:40 veld 2
Tom Feldkamp / Erik Nijland
0-2
19-21, 19-21
Timo Gras / Daan Haanappel
wedstrijd 18 zo 20-05-2018 11:30 veld 2
Stefan Boermans / Casper Haanappel
2-0
23-21, 21-16
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
wedstrijd 19 zo 20-05-2018 11:30 veld 1
Wouter van Gilst / Sven de Koe
0-2
15-21, 15-21
Yorick de Groot / Matthew Immers
Halve finale
wedstrijd 20 zo 20-05-2018 13:10 veld 1
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-0
21-15, 21-11
Timo Gras / Daan Haanappel
wedstrijd 21 zo 20-05-2018 13:10 veld 2
Yorick de Groot / Matthew Immers
1-2
16-21, 21-15, 11-15
Stefan Boermans / Casper Haanappel
Kleine finale 3-4 plaats
wedstrijd 22 zo 20-05-2018 15:00 veld 1
Timo Gras / Daan Haanappel
1-2
16-21, 21-17, 14-16
Yorick de Groot / Matthew Immers
Finale 1-2 plaats
wedstrijd 23 zo 20-05-2018 17:00 veld 1
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-0
21-18, 21-17
Stefan Boermans / Casper Haanappel

Poule A
wedstrijd 5 za 19-05-2018 12:30 veld 1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-0
21-13, 21-16
Juliëtte Mol / Maureen Weernekers
wedstrijd 6 za 19-05-2018 12:30 veld 3
Katja Stam / Julia Wouters
2-0
21-15, 21-11
Sarah van Esch / Britt den Haan
wedstrijd 11 za 19-05-2018 16:00 veld 1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-1
21-18, 16-21, 15-12
Katja Stam / Julia Wouters
wedstrijd 12 za 19-05-2018 16:00 veld 3
Juliëtte Mol / Maureen Weernekers
0-2
16-21, 15-21
Sarah van Esch / Britt den Haan
Poule B
wedstrijd 3 za 19-05-2018 11:40 veld 3
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
2-0
21-15, 21-16
Hiske van Duinen / Robin van de Velde
wedstrijd 4 za 19-05-2018 12:30 veld 2
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
2-0
21-9, 21-17
Marly Bak / Esther Dijkstra
wedstrijd 9 za 19-05-2018 15:00 veld 2
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
1-2
21-15, 15-21, 13-15
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
wedstrijd 10 za 19-05-2018 16:00 veld 2
Hiske van Duinen / Robin van de Velde
0-2
20-22, 18-21
Marly Bak / Esther Dijkstra
Poule C
wedstrijd 1 za 19-05-2018 10:00 veld 3
Emi van Driel / Raisa Schoon
2-0
21-2, 21-16
Bjorna Gras / Kirsten van der Lecq
wedstrijd 2 za 19-05-2018 10:50 veld 1
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
2-0
21-13, 21-18
Lauri Luijken / Ana Rekar
wedstrijd 7 za 19-05-2018 13:20 veld 1
Emi van Driel / Raisa Schoon
2-0
21-18, 21-14
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
wedstrijd 8 za 19-05-2018 13:20 veld 2
Bjorna Gras / Kirsten van der Lecq
0-2
14-21, 19-21
Lauri Luijken / Ana Rekar
Ronde van 9 (vervolg poulefase)
wedstrijd 13 za 19-05-2018 18:00 veld 2
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
2-0
21-17, 21-19
Marly Bak / Esther Dijkstra
wedstrijd 14 za 19-05-2018 18:00 veld 3
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
2-1
21-17, 11-21, 15-11
Sarah van Esch / Britt den Haan
wedstrijd 15 za 19-05-2018 18:00 veld 1
Katja Stam / Julia Wouters
2-0
21-18, 21-19
Lauri Luijken / Ana Rekar
King of the Court
wedstrijd 99 za 19-05-2018 19:30 veld 1
-
-
Kwartfinale
wedstrijd 16 zo 20-05-2018 09:00 veld 1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-1
19-21, 21-10, 15-4
Sarah van Esch / Britt den Haan
wedstrijd 17 zo 20-05-2018 09:00 veld 2
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
2-0
21-19, 21-16
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
wedstrijd 18 zo 20-05-2018 09:50 veld 1
Emi van Driel / Raisa Schoon
2-0
21-13, 21-19
Katja Stam / Julia Wouters
wedstrijd 19 zo 20-05-2018 09:50 veld 2
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
2-0
21-13, 21-17
Marly Bak / Esther Dijkstra
Halve finale
wedstrijd 20 zo 20-05-2018 12:20 veld 1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-0
21-17, 21-19
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
wedstrijd 21 zo 20-05-2018 12:20 veld 2
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
0-2
15-21, 13-21
Emi van Driel / Raisa Schoon
Kleine finale 3-4 plaats
wedstrijd 22 zo 20-05-2018 14:00 veld 1
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
2-0
21-15, 21-17
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
Finale 1-2 plaats
wedstrijd 23 zo 20-05-2018 16:00 veld 1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
0-2
19-21, 19-21
Emi van Driel / Raisa Schoon

Einduitslag toernooi

1
Jannes van der Ham / Sven Vismans
758 punten
2
Stefan Boermans / Casper Haanappel
666 punten
3
Yorick de Groot / Matthew Immers
598 punten
4
Timo Gras / Daan Haanappel
548 punten
5
Tom Feldkamp / Erik Nijland
410 punten
5
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
410 punten
5
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
410 punten
5
Wouter van Gilst / Sven de Koe
410 punten
9
Daniel van Helden / Bart Yark
334 punten
10
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
288 punten
10
Jasper Niewold / Thijs Nijeboer
288 punten
10
Gerard Baan / Steven Heijting
288 punten
1
Emi van Driel / Raisa Schoon
758 punten
2
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
666 punten
3
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
598 punten
4
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
548 punten
5
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
410 punten
5
Katja Stam / Julia Wouters
410 punten
5
Sarah van Esch / Britt den Haan
410 punten
5
Marly Bak / Esther Dijkstra
410 punten
9
Lauri Luijken / Ana Rekar
334 punten
10
Bjorna Gras / Kirsten van der Lecq
288 punten
10
Hiske van Duinen / Robin van de Velde
288 punten
10
Juliëtte Mol / Maureen Weernekers
288 punten