WEDSTRIJDSCHEMA & UITSLAGEN

EINDUITSLAG TOERNOOI

FOTO‘S & VIDEO’S

Locatie

Stadsstrand Vlissingen

Stadsstrand Vlissingen

Boulevard Evertsen

Vlissingen

Sponsoren

 

Foto & Video

Wedstrijdschema & Uitslagen

Dames

Finale 1-2 plaats
wedstrijd 23 zo 13-05-2018 16:00 veld 1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-1
21-18, 19-21, 15-13
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
Poule A
wedstrijd 5 za 12-05-2018 13:00 veld 1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-0
21-14, 26-24
Hannah van Esch / Danique Timmermans
wedstrijd 6 za 12-05-2018 13:00 veld 3
Marly Bak / Esther Dijkstra
2-0
21-13, 22-20
Hiske van Duinen / Lauri Luijken
wedstrijd 11 za 12-05-2018 16:30 veld 1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-0
21-15, 21-14
Marly Bak / Esther Dijkstra
wedstrijd 12 za 12-05-2018 16:30 veld 3
Hannah van Esch / Danique Timmermans
0-2
14-21, 12-21
Hiske van Duinen / Lauri Luijken
Poule B
wedstrijd 3 za 12-05-2018 12:10 veld 3
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
1-2
21-17, 18-21, 10-15
Dineke van Dijken / Sanne van Werkhoven
wedstrijd 4 za 12-05-2018 13:00 veld 2
Sarah van Esch / Britt den Haan
2-0
21-13, 25-23
Kirsten van der Lecq / Loladina Zwaanswijk
Kleine finale 3-4 plaats
wedstrijd 22 zo 13-05-2018 14:00 veld 1
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
0-2
22-24, 16-21
Sarah van Esch / Britt den Haan
Poule B
wedstrijd 9 za 12-05-2018 15:30 veld 3
Dineke van Dijken / Sanne van Werkhoven
0-2
16-21, 16-21
Sarah van Esch / Britt den Haan
wedstrijd 10 za 12-05-2018 16:30 veld 2
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
2-1
18-21, 21-18, 15-6
Kirsten van der Lecq / Loladina Zwaanswijk
Halve finale
wedstrijd 20 zo 13-05-2018 12:20 veld 1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-0
21-18, 21-13
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
wedstrijd 21 zo 13-05-2018 12:20 veld 2
Sarah van Esch / Britt den Haan
0-2
19-21, 14-21
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
Poule C
wedstrijd 1 za 12-05-2018 10:30 veld 3
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
0-2
19-21, 23-25
Bjorna Gras / Daphne Katan
wedstrijd 2 za 12-05-2018 11:20 veld 3
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
2-1
19-21, 21-13, 15-10
Floor Berden / Juliette van Duijnhoven
wedstrijd 7 za 12-05-2018 13:50 veld 1
Bjorna Gras / Daphne Katan
0-2
21-23, 17-21
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
wedstrijd 8 za 12-05-2018 13:50 veld 2
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
2-0
22-20, 21-15
Floor Berden / Juliette van Duijnhoven
Kwartfinale
wedstrijd 16 zo 13-05-2018 09:00 veld 1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-0
21-13, 21-10
Dineke van Dijken / Sanne van Werkhoven
wedstrijd 17 zo 13-05-2018 09:00 veld 2
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
2-0
21-16, 21-16
Hiske van Duinen / Lauri Luijken
wedstrijd 18 zo 13-05-2018 09:50 veld 1
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
2-1
21-14, 16-21, 15-7
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
wedstrijd 19 zo 13-05-2018 09:50 veld 2
Sarah van Esch / Britt den Haan
2-0
21-16, 21-17
Bjorna Gras / Daphne Katan
Ronde van 9 (vervolg poulefase)
wedstrijd 13 za 12-05-2018 18:30 veld 2
Bjorna Gras / Daphne Katan
0-2
17-21, 11-21
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
wedstrijd 14 za 12-05-2018 18:30 veld 3
Dineke van Dijken / Sanne van Werkhoven
0-2
17-21, 19-21
Hiske van Duinen / Lauri Luijken
wedstrijd 15 za 12-05-2018 18:30 veld 1
Marly Bak / Esther Dijkstra
0-2
21-23, 12-21
Quirine Oosterveld / Mered de Vries

Heren

Finale 1-2 plaats
wedstrijd 23 zo 13-05-2018 17:00 veld 1
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-0
21-10, 21-15
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
Poule A
wedstrijd 5 za 12-05-2018 12:10 veld 1
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-0
21-10, 21-11
Timo Gras / Daan Haanappel
wedstrijd 6 za 12-05-2018 12:10 veld 2
Tom Feldkamp / Erik Nijland
1-2
16-21, 21-11, 17-19
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
wedstrijd 11 za 12-05-2018 15:30 veld 1
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-0
21-13, 21-6
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
wedstrijd 12 za 12-05-2018 15:30 veld 2
Timo Gras / Daan Haanappel
0-2
16-21, 19-21
Tom Feldkamp / Erik Nijland
Poule B
wedstrijd 3 za 12-05-2018 11:20 veld 1
Mees Blom / Matthew Immers
2-0
21-19, 21-16
Daniel van Helden / Bart Yark
wedstrijd 4 za 12-05-2018 11:20 veld 2
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
1-2
15-21, 21-16, 12-15
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
Kleine finale 3-4 plaats
wedstrijd 22 zo 13-05-2018 15:00 veld 1
Mees Blom / Matthew Immers
2-1
25-23, 17-21, 16-14
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
Poule B
wedstrijd 9 za 12-05-2018 14:40 veld 1
Mees Blom / Matthew Immers
0-2
18-21, 17-21
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
wedstrijd 10 za 12-05-2018 14:40 veld 3
Daniel van Helden / Bart Yark
2-0
21-17, 21-13
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
Halve finale
wedstrijd 20 zo 13-05-2018 13:10 veld 1
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-1
14-21, 21-17, 18-16
Mees Blom / Matthew Immers
Poule C
wedstrijd 1 za 12-05-2018 10:30 veld 1
Jasper Niewold / Thijs Nijeboer
2-0
21-15, 21-8
Joost Groen / Robin Kalmeijer
Halve finale
wedstrijd 21 zo 13-05-2018 13:10 veld 2
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
1-2
17-21, 21-9, 12-15
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
Poule C
wedstrijd 2 za 12-05-2018 10:30 veld 2
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
2-1
21-19, 19-21, 16-14
Wouter van Gilst / Sven de Koe
wedstrijd 7 za 12-05-2018 13:50 veld 3
Jasper Niewold / Thijs Nijeboer
1-2
18-21, 21-14, 12-15
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
wedstrijd 8 za 12-05-2018 14:40 veld 2
Joost Groen / Robin Kalmeijer
2-1
13-21, 22-20, 18-16
Wouter van Gilst / Sven de Koe
Kwartfinale
wedstrijd 16 zo 13-05-2018 10:40 veld 1
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-0
21-15, 21-11
Daniel van Helden / Bart Yark
wedstrijd 17 zo 13-05-2018 10:40 veld 2
Jasper Niewold / Thijs Nijeboer
0-2
20-22, 16-21
Mees Blom / Matthew Immers
wedstrijd 18 zo 13-05-2018 11:30 veld 1
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
2-0
24-22, 21-18
Joost Groen / Robin Kalmeijer
wedstrijd 19 zo 13-05-2018 11:30 veld 2
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
2-0
23-21, 21-10
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
Ronde van 9 (vervolg poulefase)
wedstrijd 13 za 12-05-2018 17:30 veld 1
Jasper Niewold / Thijs Nijeboer
2-1
17-21, 23-21, 15-11
Daniel van Helden / Bart Yark
wedstrijd 14 za 12-05-2018 17:30 veld 2
Mees Blom / Matthew Immers
2-0
21-15, 21-16
Tom Feldkamp / Erik Nijland
wedstrijd 15 za 12-05-2018 17:30 veld 3
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
0-2
18-21, 13-21
Joost Groen / Robin Kalmeijer

EINDUITSLAG TOERNOOI

Dames

1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
758 punten
2
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
666 punten
3
Sarah van Esch / Britt den Haan
598 punten
4
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
548 punten
5
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
410 punten
5
Hiske van Duinen / Lauri Luijken
410 punten
5
Kirsten van der Lecq / Loladina Zwaanswijk
410 punten
5
Bjorna Gras / Daphne Katan
410 punten
9
Marly Bak / Esther Dijkstra
334 punten
10
Floor Berden / Juliette van Duijnhoven
288 punten
10
Dineke van Dijken / Sanne van Werkhoven
288 punten
10
Hannah van Esch / Danique Timmermans
288 punten

Heren

1
Jannes van der Ham / Sven Vismans
758 punten
2
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
666 punten
3
Mees Blom / Matthew Immers
598 punten
4
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
548 punten
5
Jasper Niewold / Thijs Nijeboer
410 punten
5
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
410 punten
5
Joost Groen / Robin Kalmeijer
410 punten
5
Daniel van Helden / Bart Yark
410 punten
9
Tom Feldkamp / Erik Nijland
334 punten
10
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
288 punten
10
Wouter van Gilst / Sven de Koe
288 punten
10
Timo Gras / Daan Haanappel
288 punten