WEDSTRIJDSCHEMA & UITSLAGEN

EINDSTAND

FOTO‘S & VIDEO’S

Locaties

Centre Court

Lucasbolwerk

Lucasbolwerk

3512 EG, Utrecht

Overige velden

Irene Beach

Tweelingen 142

3721 WS, Bilthoven

Sponsoren

 

Foto & Video

Wedstrijdschema & Uitslagen

Poule A
wedstrijd 5 za 02-06-2018 11:40 veld 1
Michiel Ahyi / Ruben Penninga
2-0
21-13, 21-18
Daniel van Helden / Bart Yark
wedstrijd 6 za 02-06-2018 11:40 veld 2
Stefan Boermans / Casper Haanappel
2-0
23-21, 21-16
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
wedstrijd 11 za 02-06-2018 15:00 veld 2
Michiel Ahyi / Ruben Penninga
1-2
15-21, 21-17, 11-15
Stefan Boermans / Casper Haanappel
wedstrijd 12 za 02-06-2018 15:00 veld 3
Daniel van Helden / Bart Yark
1-2
21-18, 20-22, 10-15
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
Poule B
wedstrijd 3 za 02-06-2018 10:50 veld 3
Mees Blom / Yorick de Groot
2-1
21-9, 23-25, 15-12
Joost Groen / Thijs Nijeboer
wedstrijd 4 za 02-06-2018 10:50 veld 1
Tom Feldkamp / Erik Nijland
0-2
12-21, 12-21
Neilton Moises Santos Merces / Harley Marques Silva
wedstrijd 9 za 02-06-2018 14:10 veld 1
Mees Blom / Yorick de Groot
1-2
15-21, 21-17, 12-15
Neilton Moises Santos Merces / Harley Marques Silva
wedstrijd 10 za 02-06-2018 14:10 veld 3
Joost Groen / Thijs Nijeboer
2-0
21-17, 21-17
Tom Feldkamp / Erik Nijland
Poule C
wedstrijd 1 za 02-06-2018 10:00 veld 1
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
2-1
19-21, 21-18, 15-13
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
wedstrijd 2 za 02-06-2018 10:00 veld 2
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
2-0
22-20, 21-15
Wouter van Gilst / Sven de Koe
wedstrijd 7 za 02-06-2018 13:20 veld 3
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
1-2
21-10, 19-21, 8-15
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
wedstrijd 8 za 02-06-2018 14:10 veld 2
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
0-2
23-25, 18-21
Wouter van Gilst / Sven de Koe
Ronde van 9 (vervolg poulefase)
wedstrijd 13 za 02-06-2018 17:00 veld 3
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
2-0
23-21, 21-16
Joost Groen / Thijs Nijeboer
wedstrijd 14 za 02-06-2018 17:00 veld 1
Mees Blom / Yorick de Groot
2-0
21-10, 21-16
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
wedstrijd 15 za 02-06-2018 17:00 veld 2
Michiel Ahyi / Ruben Penninga
0-2
19-21, 14-21
Wouter van Gilst / Sven de Koe
Kwartfinale
wedstrijd 16 zo 03-06-2018 10:40 veld 1
Alexander Brouwer / Robert Meeuwsen
2-0
21-13, 21-16
Wouter van Gilst / Sven de Koe
wedstrijd 17 zo 03-06-2018 10:40 veld 2
Neilton Moises Santos Merces / Harley Marques Silva
2-1
17-21, 21-13, 15-8
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
wedstrijd 18 zo 03-06-2018 11:30 veld 2
Stefan Boermans / Casper Haanappel
0-2
16-21, 22-24
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
wedstrijd 19 zo 03-06-2018 11:30 veld 1
Jasper Bouter / Christiaan Varenhorst
2-0
21-14, 21-19
Mees Blom / Yorick de Groot
Halve finale
wedstrijd 20 zo 03-06-2018 13:10 veld 1
Alexander Brouwer / Robert Meeuwsen
1-2
18-21, 21-13, 12-15
Neilton Moises Santos Merces / Harley Marques Silva
wedstrijd 21 zo 03-06-2018 14:00 veld 1
Jasper Bouter / Christiaan Varenhorst
2-0
21-7, 21-8
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
Kleine finale 3-4 plaats
wedstrijd 22 zo 03-06-2018 15:40 veld 1
Alexander Brouwer / Robert Meeuwsen
2-0
21-19, 21-17
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
Finale 1-2 plaats
wedstrijd 23 zo 03-06-2018 17:20 veld 1
Neilton Moises Santos Merces / Harley Marques Silva
1-2
14-21, 21-18, 6-15
Jasper Bouter / Christiaan Varenhorst

Poule A
wedstrijd 5 za 02-06-2018 12:30 veld 1
Karla Borger / Margareta Anna Kozuch
2-0
21-14, 21-12
Bjorna Gras / Robin van de Velde
wedstrijd 6 za 02-06-2018 12:30 veld 3
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
0-2
15-21, 13-21
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
wedstrijd 11 za 02-06-2018 16:00 veld 1
Karla Borger / Margareta Anna Kozuch
2-0
21-12, 21-16
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
wedstrijd 12 za 02-06-2018 16:00 veld 3
Bjorna Gras / Robin van de Velde
0-2
12-21, 17-21
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
Poule B
wedstrijd 3 za 02-06-2018 11:40 veld 3
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-1
17-21, 21-9, 15-11
Esther van Berkel / Kirsten van der Lecq
wedstrijd 4 za 02-06-2018 12:30 veld 2
Emi van Driel / Raisa Schoon
2-0
21-15, 22-20
Marly Bak / Esther Dijkstra
wedstrijd 9 za 02-06-2018 15:00 veld 1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-0
21-17, 21-18
Emi van Driel / Raisa Schoon
wedstrijd 10 za 02-06-2018 16:00 veld 2
Esther van Berkel / Kirsten van der Lecq
0-2
10-21, 10-21
Marly Bak / Esther Dijkstra
Poule C
wedstrijd 1 za 02-06-2018 10:00 veld 3
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
2-1
16-21, 21-18, 15-10
Hiske van Duinen / Lauri Luijken
wedstrijd 2 za 02-06-2018 10:50 veld 2
Katja Stam / Julia Wouters
2-1
13-21, 21-18, 15-11
Deborah van Daelen / Judith Pietersen
wedstrijd 7 za 02-06-2018 13:20 veld 1
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
2-0
21-13, 21-19
Katja Stam / Julia Wouters
wedstrijd 8 za 02-06-2018 13:20 veld 2
Hiske van Duinen / Lauri Luijken
2-0
21-13, 21-16
Deborah van Daelen / Judith Pietersen
Ronde van 9 (vervolg poulefase)
wedstrijd 13 za 02-06-2018 18:00 veld 2
Katja Stam / Julia Wouters
2-0
21-9, 21-14
Marly Bak / Esther Dijkstra
wedstrijd 14 za 02-06-2018 18:00 veld 1
Emi van Driel / Raisa Schoon
2-1
17-21, 21-18, 15-10
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
wedstrijd 15 za 02-06-2018 18:00 veld 3
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
2-1
21-16, 19-21, 15-10
Hiske van Duinen / Lauri Luijken
Kwartfinale
wedstrijd 16 zo 03-06-2018 09:00 veld 1
Karla Borger / Margareta Anna Kozuch
2-0
21-11, 21-13
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
wedstrijd 17 zo 03-06-2018 09:00 veld 2
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-1
19-21, 21-18, 15-6
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
wedstrijd 18 zo 03-06-2018 09:50 veld 2
Sanne Keizer / Madelein Meppelink
2-1
26-28, 21-17, 15-13
Katja Stam / Julia Wouters
wedstrijd 19 zo 03-06-2018 09:50 veld 1
Marleen Ramond-van Iersel / Joy Stubbe
2-0
21-17, 21-18
Emi van Driel / Raisa Schoon
Halve finale
wedstrijd 20 zo 03-06-2018 12:20 veld 2
Karla Borger / Margareta Anna Kozuch
0-2
20-22, 18-21
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
wedstrijd 21 zo 03-06-2018 12:20 veld 1
Marleen Ramond-van Iersel / Joy Stubbe
2-0
21-16, 21-19
Sanne Keizer / Madelein Meppelink
Kleine finale 3-4 plaats
wedstrijd 22 zo 03-06-2018 14:50 veld 1
Karla Borger / Margareta Anna Kozuch
0-2
16-21, 18-21
Sanne Keizer / Madelein Meppelink
Finale 1-2 plaats
wedstrijd 23 zo 03-06-2018 16:30 veld 1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
0-2
23-25, 14-21
Marleen Ramond-van Iersel / Joy Stubbe

Eindstand

1
Jasper Bouter / Christiaan Varenhorst
768 punten
2
Neilton Moises Santos Merces / Harley Marques Silva
684 punten
3
Alexander Brouwer / Robert Meeuwsen
622 punten
4
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
576 punten
5
Mees Blom / Yorick de Groot
443 punten
5
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
443 punten
5
Stefan Boermans / Casper Haanappel
443 punten
5
Wouter van Gilst / Sven de Koe
443 punten
9
Michiel Ahyi / Ruben Penninga
345 punten
9
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
345 punten
9
Joost Groen / Thijs Nijeboer
345 punten
12
Tom Feldkamp / Erik Nijland
283 punten
12
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
283 punten
12
Daniel van Helden / Bart Yark
283 punten
1
Marleen Ramond-van Iersel / Joy Stubbe
768 punten
2
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
684 punten
3
Sanne Keizer / Madelein Meppelink
622 punten
4
Karla Borger / Margareta Anna Kozuch
576 punten
5
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
443 punten
5
Katja Stam / Julia Wouters
443 punten
5
Emi van Driel / Raisa Schoon
443 punten
5
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
443 punten
9
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
345 punten
9
Marly Bak / Esther Dijkstra
345 punten
9
Hiske van Duinen / Lauri Luijken
345 punten
12
Deborah van Daelen / Judith Pietersen
283 punten
12
Esther van Berkel / Kirsten van der Lecq
283 punten
12
Bjorna Gras / Robin van de Velde
283 punten