LEEUWARDEN

9 & 10 JUNI


WEDSTRIJDSCHEMA & UITSLAGEN

EINDSTAND

FOTO‘S & VIDEO’S

Locaties

Centre Court

Oldehoofsterkerkhof

Oldehoofsterkerkhof

8911 Leeuwarden

Overige velden

Sportpark Nijlân

8931 Leeuwarden

Sponsoren

 

Foto & Video

Wedstrijdschema & Uitslagen

Poule A
wedstrijd 5 za 09-06-2018 11:40 veld 1
Michiel Ahyi / Ruben Penninga
0-2
15-21, 11-21
Neilton Moises Santos Merces / Harley Marques Silva
wedstrijd 6 za 09-06-2018 11:40 veld 2
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
2-1
21-13, 16-21, 15-10
Wouter van Gilst / Sven de Koe
wedstrijd 11 za 09-06-2018 15:00 veld 2
Neilton Moises Santos Merces / Harley Marques Silva
2-0
21-13, 21-3
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
wedstrijd 12 za 09-06-2018 15:00 veld 3
Michiel Ahyi / Ruben Penninga
2-1
21-17, 17-21, 15-7
Wouter van Gilst / Sven de Koe
Poule B
wedstrijd 3 za 09-06-2018 10:50 veld 1
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-0
22-20, 21-12
Daniel van Helden / Bart Yark
wedstrijd 4 za 09-06-2018 10:50 veld 2
Stefan Boermans / Casper Haanappel
2-0
21-13, 21-10
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
wedstrijd 9 za 09-06-2018 14:10 veld 1
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-0
21-16, 21-14
Stefan Boermans / Casper Haanappel
wedstrijd 10 za 09-06-2018 14:10 veld 2
Daniel van Helden / Bart Yark
2-1
21-19, 19-21, 17-15
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
Poule C
wedstrijd 1 za 09-06-2018 10:00 veld 1
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
0-2
15-21, 19-21
Joost Groen / Robin Kalmeijer
wedstrijd 2 za 09-06-2018 10:00 veld 2
Tom Feldkamp / Erik Nijland
1-2
21-14, 15-21, 0-15
Timo Gras / Daan Haanappel
wedstrijd 7 za 09-06-2018 13:20 veld 3
Joost Groen / Robin Kalmeijer
2-0
21-14, 21-16
Timo Gras / Daan Haanappel
wedstrijd 8 za 09-06-2018 14:10 veld 3
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
2-1
21-17, 28-30, 15-8
Tom Feldkamp / Erik Nijland
Ronde van 9 (vervolg poulefase)
wedstrijd 13 za 09-06-2018 17:00 veld 3
Timo Gras / Daan Haanappel
2-1
21-16, 17-21, 15-9
Daniel van Helden / Bart Yark
wedstrijd 14 za 09-06-2018 17:00 veld 1
Stefan Boermans / Casper Haanappel
2-1
17-21, 21-19, 15-7
Michiel Ahyi / Ruben Penninga
wedstrijd 15 za 09-06-2018 17:00 veld 2
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
2-0
21-14, 26-24
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
King of the Court
wedstrijd 99 za 09-06-2018 19:00 veld 1
-
-
Kwartfinale
wedstrijd 16 zo 10-06-2018 10:40 veld 1
Alexander Brouwer / Robert Meeuwsen
2-0
21-12, 21-17
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
wedstrijd 17 zo 10-06-2018 10:40 veld 2
Joost Groen / Robin Kalmeijer
1-2
19-21, 21-18, 12-15
Timo Gras / Daan Haanappel
wedstrijd 18 zo 10-06-2018 11:30 veld 2
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-0
21-14, 21-18
Stefan Boermans / Casper Haanappel
wedstrijd 19 zo 10-06-2018 11:30 veld 1
Neilton Moises Santos Merces / Harley Marques Silva
2-0
21-11, 21-18
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
Halve finale
wedstrijd 20 zo 10-06-2018 13:10 veld 1
Alexander Brouwer / Robert Meeuwsen
2-0
21-9, 21-19
Timo Gras / Daan Haanappel
wedstrijd 21 zo 10-06-2018 13:10 veld 2
Neilton Moises Santos Merces / Harley Marques Silva
2-0
21-15, 21-17
Jannes van der Ham / Sven Vismans
Kleine finale 3-4 plaats
wedstrijd 22 zo 10-06-2018 15:00 veld 1
Timo Gras / Daan Haanappel
0-2
10-21, 13-21
Jannes van der Ham / Sven Vismans
Finale 1-2 plaats
wedstrijd 23 zo 10-06-2018 17:00 veld 1
Alexander Brouwer / Robert Meeuwsen
2-0
21-19, 21-12
Neilton Moises Santos Merces / Harley Marques Silva

Poule A
wedstrijd 5 za 09-06-2018 12:30 veld 1
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
1-2
21-19, 19-21, 13-15
Emma Piersma / Puk Stubbe
wedstrijd 6 za 09-06-2018 12:30 veld 3
Marly Bak / Esther Dijkstra
0-2
19-21, 19-21
Hiske van Duinen / Ana Rekar
wedstrijd 11 za 09-06-2018 16:00 veld 3
Emma Piersma / Puk Stubbe
2-0
21-13, 21-14
Hiske van Duinen / Ana Rekar
wedstrijd 12 za 09-06-2018 16:00 veld 1
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
0-2
13-21, 12-21
Marly Bak / Esther Dijkstra
Poule B
wedstrijd 3 za 09-06-2018 11:40 veld 3
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
2-0
25-23, 21-11
Fiona van Diepen / Iris Reinders
wedstrijd 4 za 09-06-2018 12:30 veld 2
Julia Wouters / Pleun Ypma
2-0
21-18, 21-19
Kirsten van der Lecq / Loladina Zwaanswijk
wedstrijd 9 za 09-06-2018 15:00 veld 1
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
0-2
19-21, 15-21
Julia Wouters / Pleun Ypma
wedstrijd 10 za 09-06-2018 16:00 veld 2
Fiona van Diepen / Iris Reinders
0-2
15-21, 19-21
Kirsten van der Lecq / Loladina Zwaanswijk
Poule C
wedstrijd 1 za 09-06-2018 10:00 veld 3
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
2-0
21-15, 21-12
Bjorna Gras / Robin van de Velde
wedstrijd 2 za 09-06-2018 10:50 veld 3
Sarah van Esch / Britt den Haan
1-2
18-21, 21-19, 12-15
Dineke van Dijken / Sanne van Werkhoven
wedstrijd 7 za 09-06-2018 13:20 veld 1
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
2-0
21-15, 21-14
Dineke van Dijken / Sanne van Werkhoven
wedstrijd 8 za 09-06-2018 13:20 veld 2
Bjorna Gras / Robin van de Velde
2-1
18-21, 21-14, 15-8
Sarah van Esch / Britt den Haan
Ronde van 9 (vervolg poulefase)
wedstrijd 13 za 09-06-2018 18:00 veld 2
Dineke van Dijken / Sanne van Werkhoven
2-0
22-20, 21-8
Kirsten van der Lecq / Loladina Zwaanswijk
wedstrijd 14 za 09-06-2018 18:00 veld 1
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
2-0
21-8, 21-17
Marly Bak / Esther Dijkstra
wedstrijd 15 za 09-06-2018 18:00 veld 3
Hiske van Duinen / Ana Rekar
2-0
21-12, 21-17
Bjorna Gras / Robin van de Velde
King of the Court
wedstrijd 99 za 09-06-2018 19:30 veld 1
-
-
Kwartfinale
wedstrijd 16 zo 10-06-2018 09:00 veld 2
Emma Piersma / Puk Stubbe
2-0
22-20, 21-19
Kirsten van der Lecq / Loladina Zwaanswijk
wedstrijd 17 zo 10-06-2018 09:00 veld 1
Dineke van Dijken / Sanne van Werkhoven
0-2
19-21, 12-21
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
wedstrijd 18 zo 10-06-2018 09:50 veld 2
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
2-0
21-11, 21-16
Hiske van Duinen / Ana Rekar
wedstrijd 19 zo 10-06-2018 09:50 veld 1
Julia Wouters / Pleun Ypma
2-1
21-14, 19-21, 15-12
Bjorna Gras / Robin van de Velde
Halve finale
wedstrijd 20 zo 10-06-2018 12:20 veld 1
Emma Piersma / Puk Stubbe
0-2
9-21, 17-21
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
wedstrijd 21 zo 10-06-2018 12:20 veld 2
Julia Wouters / Pleun Ypma
0-2
15-21, 15-21
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
Kleine finale 3-4 plaats
wedstrijd 22 zo 10-06-2018 14:00 veld 1
Emma Piersma / Puk Stubbe
0-2
19-21, 14-21
Julia Wouters / Pleun Ypma
Finale 1-2 plaats
wedstrijd 23 zo 10-06-2018 16:00 veld 1
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
0-2
6-21, 14-21
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn

Eindstand

1
Alexander Brouwer / Robert Meeuwsen
762 punten
2
Neilton Moises Santos Merces / Harley Marques Silva
672 punten
3
Jannes van der Ham / Sven Vismans
610 punten
4
Timo Gras / Daan Haanappel
566 punten
5
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
426 punten
5
Stefan Boermans / Casper Haanappel
426 punten
5
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
426 punten
5
Joost Groen / Robin Kalmeijer
426 punten
9
Michiel Ahyi / Ruben Penninga
339 punten
9
Daniel van Helden / Bart Yark
339 punten
11
Tom Feldkamp / Erik Nijland
287 punten
11
Wouter van Gilst / Sven de Koe
287 punten
11
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
287 punten
1
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
758 punten
2
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
666 punten
3
Julia Wouters / Pleun Ypma
598 punten
4
Emma Piersma / Puk Stubbe
548 punten
5
Hiske van Duinen / Ana Rekar
410 punten
5
Kirsten van der Lecq / Loladina Zwaanswijk
410 punten
5
Dineke van Dijken / Sanne van Werkhoven
410 punten
5
Bjorna Gras / Robin van de Velde
410 punten
9
Marly Bak / Esther Dijkstra
334 punten
10
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
288 punten
10
Sarah van Esch / Britt den Haan
288 punten
10
Fiona van Diepen / Iris Reinders
288 punten