GRONINGEN

30 JUNI & 1 JULI


WEDSTRIJDSCHEMA & UITSLAGEN

EINDSTAND

FOTO‘S & VIDEO’S

Locaties

Centre Court

Grote Markt

Grote Markt

9712 HN, Groningen

Overige velden

DIO/Bedum

Sportlaan 16

9781 CL Bedum

Sponsoren

 

Foto & Video

Wedstrijdschema & Uitslagen

Poule A
wedstrijd 5 za 30-06-2018 11:40 veld 3
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-0
21-16, 21-16
Matthijs Agterberg / Bart van Gilst
wedstrijd 6 za 30-06-2018 11:40 veld 1
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
2-1
21-18, 21-23, 15-11
Mees Blom / Thijs Nijeboer
wedstrijd 11 za 30-06-2018 15:00 veld 1
Jannes van der Ham / Sven Vismans
0-2
0-21, 0-21
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
wedstrijd 12 za 30-06-2018 15:00 veld 3
Matthijs Agterberg / Bart van Gilst
0-2
16-21, 18-21
Mees Blom / Thijs Nijeboer
Poule B
wedstrijd 3 za 30-06-2018 10:50 veld 3
Michiel Ahyi / Ruben Penninga
1-2
21-17, 13-21, 12-15
Timo Gras / Daan Haanappel
wedstrijd 4 za 30-06-2018 10:50 veld 2
Stefan Boermans / Casper Haanappel
0-2
19-21, 19-21
Tom Feldkamp / Erik Nijland
wedstrijd 9 za 30-06-2018 14:10 veld 1
Timo Gras / Daan Haanappel
0-2
15-21, 17-21
Tom Feldkamp / Erik Nijland
wedstrijd 10 za 30-06-2018 14:10 veld 3
Michiel Ahyi / Ruben Penninga
1-2
21-19, 17-21, 9-15
Stefan Boermans / Casper Haanappel
Poule C
wedstrijd 1 za 30-06-2018 10:00 veld 2
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
2-0
21-14, 21-14
Wouter van Gilst / Sven de Koe
wedstrijd 2 za 30-06-2018 10:00 veld 1
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
2-0
21-12, 21-16
Erwin Enter / Niek Schiphof
wedstrijd 7 za 30-06-2018 13:20 veld 3
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
2-0
25-23, 21-15
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
wedstrijd 8 za 30-06-2018 14:10 veld 2
Wouter van Gilst / Sven de Koe
2-0
21-11, 21-9
Erwin Enter / Niek Schiphof
Ronde van 9 (vervolg poulefase)
wedstrijd 13 za 30-06-2018 17:00 veld 1
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
0-2
20-22, 20-22
Stefan Boermans / Casper Haanappel
wedstrijd 14 za 30-06-2018 17:00 veld 2
Timo Gras / Daan Haanappel
0-2
15-21, 21-23
Mees Blom / Thijs Nijeboer
wedstrijd 15 za 30-06-2018 17:00
Jannes van der Ham / Sven Vismans
0-2
0-21, 0-21
Wouter van Gilst / Sven de Koe
Kwartfinale
wedstrijd 16 zo 01-07-2018 10:40 veld 1
Jasper Bouter / Christiaan Varenhorst
2-0
21-16, 21-11
Wouter van Gilst / Sven de Koe
wedstrijd 17 zo 01-07-2018 10:40 veld 2
Tom Feldkamp / Erik Nijland
0-2
15-21, 16-21
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
wedstrijd 18 zo 01-07-2018 11:30 veld 2
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
1-2
21-14, 15-21, 12-15
Stefan Boermans / Casper Haanappel
wedstrijd 19 zo 01-07-2018 11:30 veld 1
Dirk Boehlé / Steven van de Velde
2-0
21-16, 21-11
Mees Blom / Thijs Nijeboer
Halve finale
wedstrijd 20 zo 01-07-2018 13:10 veld 1
Jasper Bouter / Christiaan Varenhorst
2-0
21-15, 21-18
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
wedstrijd 21 zo 01-07-2018 13:10 veld 2
Dirk Boehlé / Steven van de Velde
2-0
21-17, 21-17
Stefan Boermans / Casper Haanappel
Kleine finale 3-4 plaats
wedstrijd 22 zo 01-07-2018 15:00 veld 1
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
2-0
21-18, 21-18
Stefan Boermans / Casper Haanappel
Finale 1-2 plaats
wedstrijd 23 zo 01-07-2018 17:00 veld 1
Jasper Bouter / Christiaan Varenhorst
2-1
21-18, 24-26, 15-9
Dirk Boehlé / Steven van de Velde

Poule A
wedstrijd 5 za 30-06-2018 12:30 veld 1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-0
21-18, 21-10
Nadine Everaert / Serena van der Made
wedstrijd 6 za 30-06-2018 12:30 veld 3
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
0-2
18-21, 17-21
Marly Bak / Esther Dijkstra
wedstrijd 11 za 30-06-2018 16:00 veld 1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-0
21-17, 21-11
Marly Bak / Esther Dijkstra
wedstrijd 12 za 30-06-2018 16:00 veld 3
Nadine Everaert / Serena van der Made
1-2
21-15, 14-21, 7-15
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
Poule B
wedstrijd 3 za 30-06-2018 11:40 veld 2
Alice Bain / Julia Tilley
2-0
21-14, 27-25
Bjorna Gras / Robin van de Velde
wedstrijd 4 za 30-06-2018 12:30 veld 2
Katja Stam / Pleun Ypma
1-2
21-15, 16-21, 8-15
Lauri Luijken / Ana Rekar
wedstrijd 9 za 30-06-2018 15:00 veld 2
Alice Bain / Julia Tilley
0-2
15-21, 7-21
Lauri Luijken / Ana Rekar
wedstrijd 10 za 30-06-2018 16:00 veld 2
Bjorna Gras / Robin van de Velde
1-2
16-21, 21-18, 9-15
Katja Stam / Pleun Ypma
Poule C
wedstrijd 1 za 30-06-2018 10:00 veld 3
Emi van Driel / Raisa Schoon
2-0
21-12, 21-17
Fiona van Diepen / Iris Reinders
wedstrijd 2 za 30-06-2018 10:50 veld 1
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
2-0
21-11, 21-7
Luca Leithuijser / Catja Weijzen
wedstrijd 7 za 30-06-2018 13:20 veld 1
Emi van Driel / Raisa Schoon
0-2
17-21, 19-21
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
wedstrijd 8 za 30-06-2018 13:20 veld 2
Fiona van Diepen / Iris Reinders
2-0
21-17, 21-12
Luca Leithuijser / Catja Weijzen
Ronde van 9 (vervolg poulefase)
wedstrijd 13 za 30-06-2018 18:00 veld 1
Emi van Driel / Raisa Schoon
1-2
22-24, 21-16, 7-15
Katja Stam / Pleun Ypma
wedstrijd 14 za 30-06-2018 18:00 veld 2
Alice Bain / Julia Tilley
0-2
0-21, 0-21
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
wedstrijd 15 za 30-06-2018 18:00 veld 3
Marly Bak / Esther Dijkstra
2-0
21-18, 21-16
Fiona van Diepen / Iris Reinders
King of the Court
wedstrijd 99 za 30-06-2018 19:30 veld 1
-
-
Kwartfinale
wedstrijd 16 zo 01-07-2018 09:00 veld 1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-0
21-9, 21-12
Fiona van Diepen / Iris Reinders
wedstrijd 17 zo 01-07-2018 09:00 veld 2
Katja Stam / Pleun Ypma
2-0
21-16, 21-19
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
wedstrijd 18 zo 01-07-2018 09:50 veld 1
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
2-0
21-15, 21-17
Marly Bak / Esther Dijkstra
wedstrijd 19 zo 01-07-2018 09:50 veld 2
Lauri Luijken / Ana Rekar
0-2
23-25, 18-21
Emi van Driel / Raisa Schoon
Halve finale
wedstrijd 20 zo 01-07-2018 12:20 veld 1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-1
26-24, 14-21, 15-9
Katja Stam / Pleun Ypma
wedstrijd 21 zo 01-07-2018 12:20 veld 2
Emi van Driel / Raisa Schoon
2-0
22-20, 21-19
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
Kleine finale 3-4 plaats
wedstrijd 22 zo 01-07-2018 14:00 veld 1
Katja Stam / Pleun Ypma
0-2
16-21, 17-21
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
Finale 1-2 plaats
wedstrijd 23 zo 01-07-2018 16:00 veld 1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-0
21-19, 21-18
Emi van Driel / Raisa Schoon

Eindstand

Dames

1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
758 punten
2
Emi van Driel / Raisa Schoon
666 punten
3
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
598 punten
4
Katja Stam / Pleun Ypma
548 punten
5
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
410 punten
5
Marly Bak / Esther Dijkstra
410 punten
5
Lauri Luijken / Ana Rekar
410 punten
5
Fiona van Diepen / Iris Reinders
410 punten
9
Alice Bain / Julia Tilley
334 punten
10
Luca Leithuijser / Catja Weijzen
288 punten
10
Bjorna Gras / Robin van de Velde
288 punten
10
Nadine Everaert / Serena van der Made
288 punten

Heren

1
Jasper Bouter / Christiaan Varenhorst
768 punten
2
Dirk Boehlé / Steven van de Velde
684 punten
3
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
622 punten
4
Stefan Boermans / Casper Haanappel
576 punten
5
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
443 punten
5
Mees Blom / Thijs Nijeboer
443 punten
5
Tom Feldkamp / Erik Nijland
443 punten
5
Wouter van Gilst / Sven de Koe
443 punten
9
Jannes van der Ham / Sven Vismans
345 punten
9
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
345 punten
9
Timo Gras / Daan Haanappel
345 punten
12
Michiel Ahyi / Ruben Penninga
283 punten
12
Erwin Enter / Niek Schiphof
283 punten
12
Matthijs Agterberg / Bart van Gilst
283 punten

Dames

1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
758 punten
2
Emi van Driel / Raisa Schoon
666 punten
3
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
598 punten
4
Katja Stam / Pleun Ypma
548 punten
5
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
410 punten
5
Marly Bak / Esther Dijkstra
410 punten
5
Lauri Luijken / Ana Rekar
410 punten
5
Fiona van Diepen / Iris Reinders
410 punten
9
Alice Bain / Julia Tilley
334 punten
10
Luca Leithuijser / Catja Weijzen
288 punten
10
Bjorna Gras / Robin van de Velde
288 punten
10
Nadine Everaert / Serena van der Made
288 punten

Heren

1
Jasper Bouter / Christiaan Varenhorst
768 punten
2
Dirk Boehlé / Steven van de Velde
684 punten
3
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
622 punten
4
Stefan Boermans / Casper Haanappel
576 punten
5
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
443 punten
5
Mees Blom / Thijs Nijeboer
443 punten
5
Tom Feldkamp / Erik Nijland
443 punten
5
Wouter van Gilst / Sven de Koe
443 punten
9
Jannes van der Ham / Sven Vismans
345 punten
9
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
345 punten
9
Timo Gras / Daan Haanappel
345 punten
12
Michiel Ahyi / Ruben Penninga
283 punten
12
Erwin Enter / Niek Schiphof
283 punten
12
Matthijs Agterberg / Bart van Gilst
283 punten