EINDHOVEN

16 & 17 JUNI


WEDSTRIJDSCHEMA & UITSLAGEN

EINDSTAND

FOTO‘S & VIDEO’S

Locaties

Centre Court

Markt

Markt Eindhoven

Overige velden

Hajraa

Sportpark De Hondsheuvels

J C Dirkxpad 1

5631 BZ Eindhoven

Sponsoren

 

Foto & Video

Wedstrijdschema & Uitslagen

Poule A
wedstrijd 5 za 16-06-2018 11:40 veld 1
Dries Koekelkoren / Tom van Walle
2-0
21-9, 21-9
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
wedstrijd 6 za 16-06-2018 11:40 veld 2
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
0-2
17-21, 19-21
Stefan Boermans / Casper Haanappel
wedstrijd 11 za 16-06-2018 15:00 veld 2
Dries Koekelkoren / Tom van Walle
2-0
21-12, 21-12
Stefan Boermans / Casper Haanappel
wedstrijd 12 za 16-06-2018 15:00 veld 1
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
1-2
21-18, 11-21, 9-15
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
Poule B
wedstrijd 3 za 16-06-2018 10:50 veld 3
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-0
21-8, 21-18
Timo Gras / Daan Haanappel
wedstrijd 4 za 16-06-2018 10:50 veld 2
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
1-2
16-21, 23-21, 12-15
Tom Feldkamp / Erik Nijland
wedstrijd 9 za 16-06-2018 14:10 veld 1
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-0
21-11, 21-19
Tom Feldkamp / Erik Nijland
wedstrijd 10 za 16-06-2018 14:10 veld 2
Timo Gras / Daan Haanappel
0-2
18-21, 17-21
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
Poule C
wedstrijd 1 za 16-06-2018 10:00 veld 1
Mees Blom / Yorick de Groot
2-0
23-21, 21-17
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
wedstrijd 2 za 16-06-2018 10:00 veld 2
Rik Damen / Ruben Penninga
2-0
21-19, 21-16
Tim Oude Elferink / Daan Spijkers
wedstrijd 7 za 16-06-2018 13:20 veld 3
Mees Blom / Yorick de Groot
2-1
22-20, 19-21, 19-17
Rik Damen / Ruben Penninga
wedstrijd 8 za 16-06-2018 14:10 veld 3
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
2-1
9-21, 23-21, 15-7
Tim Oude Elferink / Daan Spijkers
Ronde van 9 (vervolg poulefase)
wedstrijd 13 za 16-06-2018 17:00 veld 2
Rik Damen / Ruben Penninga
0-2
15-21, 18-21
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
wedstrijd 14 za 16-06-2018 17:00 veld 1
Tom Feldkamp / Erik Nijland
2-1
16-21, 22-20, 15-10
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
wedstrijd 15 za 16-06-2018 17:00 veld 3
Stefan Boermans / Casper Haanappel
2-1
21-13, 18-21, 18-16
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
King of the Court
wedstrijd 99 za 16-06-2018 19:00 veld 1
-
-
Kwartfinale
wedstrijd 16 zo 17-06-2018 10:40 veld 1
Dries Koekelkoren / Tom van Walle
2-0
21-17, 21-19
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
wedstrijd 17 zo 17-06-2018 10:40 veld 2
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
1-2
21-17, 20-22, 9-15
Tom Feldkamp / Erik Nijland
wedstrijd 18 zo 17-06-2018 11:30 veld 2
Mees Blom / Yorick de Groot
0-2
13-21, 18-21
Stefan Boermans / Casper Haanappel
wedstrijd 19 zo 17-06-2018 11:30 veld 1
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-0
21-16, 21-16
Rik Damen / Ruben Penninga
Halve finale
wedstrijd 20 zo 17-06-2018 13:10 veld 1
Dries Koekelkoren / Tom van Walle
2-0
21-18, 21-14
Tom Feldkamp / Erik Nijland
wedstrijd 21 zo 17-06-2018 13:10 veld 2
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-0
21-19, 21-15
Stefan Boermans / Casper Haanappel
Kleine finale 3-4 plaats
wedstrijd 22 zo 17-06-2018 15:00 veld 1
Tom Feldkamp / Erik Nijland
0-2
15-21, 16-21
Stefan Boermans / Casper Haanappel
Finale 1-2 plaats
wedstrijd 23 zo 17-06-2018 17:00 veld 1
Dries Koekelkoren / Tom van Walle
2-0
21-18, 22-20
Jannes van der Ham / Sven Vismans

Poule A
wedstrijd 5 za 16-06-2018 12:30 veld 1
Elsa Baquerizo McMillan / Liliana Fernández Steiner
2-0
21-18, 21-18
Emma Piersma / Puk Stubbe
wedstrijd 6 za 16-06-2018 12:30 veld 3
Lauri Luijken / Mered de Vries
2-0
21-15, 21-17
Marly Bak / Esther Dijkstra
wedstrijd 11 za 16-06-2018 16:00 veld 1
Elsa Baquerizo McMillan / Liliana Fernández Steiner
2-0
21-12, 21-15
Lauri Luijken / Mered de Vries
wedstrijd 12 za 16-06-2018 16:00 veld 3
Emma Piersma / Puk Stubbe
2-0
21-16, 21-19
Marly Bak / Esther Dijkstra
Poule B
wedstrijd 3 za 16-06-2018 11:40 veld 3
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-1
19-21, 21-16, 15-7
Ana Rekar / Emma Rekar
wedstrijd 4 za 16-06-2018 12:30 veld 2
Sarah van Esch / Britt den Haan
0-2
21-23, 19-21
Daniëlle Remmers / Michelle Stiekema
wedstrijd 9 za 16-06-2018 15:00 veld 3
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-1
21-15, 18-21, 15-10
Daniëlle Remmers / Michelle Stiekema
wedstrijd 10 za 16-06-2018 16:00 veld 2
Ana Rekar / Emma Rekar
2-1
21-19, 12-21, 15-12
Sarah van Esch / Britt den Haan
Poule C
wedstrijd 1 za 16-06-2018 10:00 veld 3
Emi van Driel / Raisa Schoon
2-0
21-14, 21-14
Hiske van Duinen / Daphne Katan
wedstrijd 2 za 16-06-2018 10:50 veld 1
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
2-0
21-10, 21-17
Hannah van Esch / Danique Timmermans
wedstrijd 7 za 16-06-2018 13:20 veld 1
Emi van Driel / Raisa Schoon
2-0
21-15, 21-14
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
wedstrijd 8 za 16-06-2018 13:20 veld 2
Hiske van Duinen / Daphne Katan
1-2
15-21, 22-20, 15-17
Hannah van Esch / Danique Timmermans
Ronde van 9 (vervolg poulefase)
wedstrijd 13 za 16-06-2018 18:00 veld 1
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
2-0
21-16, 21-0
Ana Rekar / Emma Rekar
wedstrijd 14 za 16-06-2018 18:00 veld 2
Daniëlle Remmers / Michelle Stiekema
2-0
21-14, 27-25
Emma Piersma / Puk Stubbe
wedstrijd 15 za 16-06-2018 18:00 veld 3
Lauri Luijken / Mered de Vries
2-0
21-13, 21-15
Hannah van Esch / Danique Timmermans
King of the Court
wedstrijd 99 za 16-06-2018 19:30 veld 1
-
-
Kwartfinale
wedstrijd 16 zo 17-06-2018 09:00 veld 1
Sanne Keizer / Madelein Meppelink
2-0
21-9, 21-9
Emma Piersma / Puk Stubbe
wedstrijd 17 zo 17-06-2018 09:00 veld 2
Emi van Driel / Raisa Schoon
2-0
21-14, 21-17
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
wedstrijd 18 zo 17-06-2018 09:50 veld 1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-0
21-16, 21-14
Daniëlle Remmers / Michelle Stiekema
wedstrijd 19 zo 17-06-2018 09:50 veld 2
Elsa Baquerizo McMillan / Liliana Fernández Steiner
2-0
21-10, 21-13
Lauri Luijken / Mered de Vries
Halve finale
wedstrijd 20 zo 17-06-2018 12:20
Sanne Keizer / Madelein Meppelink
2-0
23-21, 21-16
Emi van Driel / Raisa Schoon
wedstrijd 21 zo 17-06-2018 12:20
Elsa Baquerizo McMillan / Liliana Fernández Steiner
2-0
21-11, 21-15
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
Kleine finale 3-4 plaats
wedstrijd 22 zo 17-06-2018 14:00 veld 1
Emi van Driel / Raisa Schoon
2-0
21-17, 21-18
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
Finale 1-2 plaats
wedstrijd 23 zo 17-06-2018 16:00 veld 1
Sanne Keizer / Madelein Meppelink
1-2
21-16, 19-21, 12-15
Elsa Baquerizo McMillan / Liliana Fernández Steiner

Eindstand

1
Dries Koekelkoren / Tom van Walle
758 punten
2
Jannes van der Ham / Sven Vismans
666 punten
3
Stefan Boermans / Casper Haanappel
598 punten
4
Tom Feldkamp / Erik Nijland
548 punten
5
Mees Blom / Yorick de Groot
410 punten
5
Rik Damen / Ruben Penninga
410 punten
5
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
410 punten
5
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
410 punten
10
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
288 punten
10
Tim Oude Elferink / Daan Spijkers
288 punten
10
Timo Gras / Daan Haanappel
288 punten
10
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
288 punten
1
Elsa Baquerizo McMillan / Liliana Fernández Steiner
762 punten
2
Sanne Keizer / Madelein Meppelink
672 punten
3
Emi van Driel / Raisa Schoon
610 punten
4
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
566 punten
5
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
426 punten
5
Lauri Luijken / Mered de Vries
426 punten
5
Daniëlle Remmers / Michelle Stiekema
426 punten
5
Emma Piersma / Puk Stubbe
426 punten
9
Hannah van Esch / Danique Timmermans
339 punten
9
Hiske van Duinen / Daphne Katan
339 punten
9
Ana Rekar / Emma Rekar
339 punten
11
Sarah van Esch / Britt den Haan
287 punten
11
Marly Bak / Esther Dijkstra
287 punten