WEDSTRIJDSCHEMA & UITSLAGEN

EINDUITSLAG TOERNOOI

FOTO‘S & VIDEO’S

Locaties

Centre Court

Velperplein

Velperplein

6811 AE Arnhem

Overige velden

 A-Beach Valkenhuizen

Beukenlaan 15

6823 MA Arnhem

Sponsoren

 

Foto & Video

Wedstrijdschema & Uitslagen

Dames

Poule A
wedstrijd 5 za 26-05-2018 11:40 veld 1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
0-2
19-21, 19-21
Daniëlle Remmers / Michelle Stiekema
wedstrijd 6 za 26-05-2018 11:40 veld 2
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
2-0
21-19, 21-14
Sarah van Esch / Britt den Haan
wedstrijd 11 za 26-05-2018 15:00 veld 1
Daniëlle Remmers / Michelle Stiekema
2-0
23-21, 21-19
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
wedstrijd 12 za 26-05-2018 15:00 veld 3
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
2-0
21-14, 21-15
Sarah van Esch / Britt den Haan
Poule B
wedstrijd 3 za 26-05-2018 10:50 veld 3
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
0-2
18-21, 19-21
Dineke van Dijken / Daphne Katan
wedstrijd 4 za 26-05-2018 10:50 veld 2
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
2-1
21-18, 16-21, 15-13
Rimke Braakman / Lauri Luijken
wedstrijd 9 za 26-05-2018 14:10 veld 1
Dineke van Dijken / Daphne Katan
0-2
15-21, 12-21
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
wedstrijd 10 za 26-05-2018 14:10 veld 3
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
2-1
15-21, 21-18, 15-10
Rimke Braakman / Lauri Luijken
Poule C
wedstrijd 1 za 26-05-2018 10:00 veld 1
Katja Stam / Julia Wouters
2-0
21-16, 21-14
Hiske van Duinen / Sanne van Werkhoven
wedstrijd 2 za 26-05-2018 10:00 veld 2
Emi van Driel / Raisa Schoon
2-1
21-16, 18-21, 15-4
Marly Bak / Esther Dijkstra
wedstrijd 7 za 26-05-2018 13:20 veld 3
Katja Stam / Julia Wouters
1-2
24-26, 21-16, 13-15
Emi van Driel / Raisa Schoon
wedstrijd 8 za 26-05-2018 14:10 veld 3
Hiske van Duinen / Sanne van Werkhoven
2-1
21-19, 14-21, 15-6
Marly Bak / Esther Dijkstra
Ronde van 9 (vervolg poulefase)
wedstrijd 13 za 26-05-2018 17:00 veld 1
Katja Stam / Julia Wouters
2-0
21-13, 21-11
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
wedstrijd 14 za 26-05-2018 17:00 veld 2
Dineke van Dijken / Daphne Katan
0-2
11-21, 6-21
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
wedstrijd 15 za 26-05-2018 17:00 veld 3
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
2-0
21-10, 21-15
Hiske van Duinen / Sanne van Werkhoven
King of the Court
wedstrijd 99 za 26-05-2018 19:00 veld 1
-
-
Kwartfinale
wedstrijd 16 zo 27-05-2018 10:40 veld 1
Daniëlle Remmers / Michelle Stiekema
2-1
19-21, 21-18, 15-12
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
wedstrijd 17 zo 27-05-2018 10:40 veld 2
Katja Stam / Julia Wouters
1-2
21-15, 18-21, 11-15
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
wedstrijd 18 zo 27-05-2018 11:30 veld 2
Emi van Driel / Raisa Schoon
2-1
15-21, 21-16, 17-15
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
wedstrijd 19 zo 27-05-2018 11:30 veld 1
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
2-0
21-13, 21-12
Dineke van Dijken / Daphne Katan
Halve finale
wedstrijd 20 zo 27-05-2018 13:10 veld 1
Daniëlle Remmers / Michelle Stiekema
0-2
15-21, 11-21
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
wedstrijd 21 zo 27-05-2018 13:10 veld 2
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
0-2
12-21, 14-21
Emi van Driel / Raisa Schoon
Kleine finale 3-4 plaats
wedstrijd 22 zo 27-05-2018 15:00 veld 1
Daniëlle Remmers / Michelle Stiekema
0-2
22-24, 13-21
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
Finale 1-2 plaats
wedstrijd 23 zo 27-05-2018 17:00 veld 1
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
0-2
18-21, 19-21
Emi van Driel / Raisa Schoon

Heren

Poule A
wedstrijd 5 za 26-05-2018 12:30 veld 1
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-0
21-10, 21-16
Bart de Bruijn / Bart Maas
wedstrijd 6 za 26-05-2018 12:30 veld 3
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
0-2
24-26, 18-21
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
wedstrijd 11 za 26-05-2018 16:00 veld 1
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-0
21-13, 21-8
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
wedstrijd 12 za 26-05-2018 16:00 veld 3
Bart de Bruijn / Bart Maas
0-2
16-21, 18-21
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
Poule B
wedstrijd 3 za 26-05-2018 11:40 veld 3
Mees Blom / Yorick de Groot
2-0
21-0, 21-0
Timo Gras / Daan Haanappel
wedstrijd 4 za 26-05-2018 12:30 veld 2
Tom Feldkamp / Erik Nijland
2-1
24-26, 23-21, 18-16
Joost Groen / Thijs Nijeboer
wedstrijd 9 za 26-05-2018 15:00 veld 2
Mees Blom / Yorick de Groot
2-1
23-21, 15-21, 15-11
Tom Feldkamp / Erik Nijland
wedstrijd 10 za 26-05-2018 16:00 veld 2
Timo Gras / Daan Haanappel
0-2
0-21, 0-21
Joost Groen / Thijs Nijeboer
Poule C
wedstrijd 1 za 26-05-2018 10:00 veld 3
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
2-1
19-21, 21-19, 15-13
Wouter van Gilst / Sven de Koe
wedstrijd 2 za 26-05-2018 10:50 veld 1
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
1-2
14-21, 21-17, 12-15
Stefan Boermans / Casper Haanappel
wedstrijd 7 za 26-05-2018 13:20 veld 1
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
2-0
21-18, 21-18
Stefan Boermans / Casper Haanappel
wedstrijd 8 za 26-05-2018 13:20 veld 2
Wouter van Gilst / Sven de Koe
0-2
16-21, 13-21
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
Ronde van 9 (vervolg poulefase)
wedstrijd 13 za 26-05-2018 18:00 veld 2
Stefan Boermans / Casper Haanappel
2-0
21-16, 21-17
Joost Groen / Thijs Nijeboer
wedstrijd 14 za 26-05-2018 18:00 veld 3
Tom Feldkamp / Erik Nijland
2-0
21-15, 26-24
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
wedstrijd 15 za 26-05-2018 18:00 veld 1
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
0-2
15-21, 11-21
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
King of the Court
wedstrijd 99 za 26-05-2018 19:30 veld 1
-
-
Kwartfinale
wedstrijd 16 zo 27-05-2018 09:00 veld 1
Dirk Boehlé / Steven van de Velde
2-0
21-11, 21-19
Joost Groen / Thijs Nijeboer
wedstrijd 17 zo 27-05-2018 09:00 veld 2
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
0-2
13-21, 19-21
Stefan Boermans / Casper Haanappel
wedstrijd 18 zo 27-05-2018 09:50 veld 2
Mees Blom / Yorick de Groot
2-1
21-13, 19-21, 15-12
Tom Feldkamp / Erik Nijland
wedstrijd 19 zo 27-05-2018 09:50 veld 1
Jannes van der Ham / Sven Vismans
2-0
21-15, 21-12
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
Halve finale
wedstrijd 20 zo 27-05-2018 12:20 veld 1
Dirk Boehlé / Steven van de Velde
2-0
21-11, 21-12
Stefan Boermans / Casper Haanappel
wedstrijd 21 zo 27-05-2018 12:20 veld 2
Jannes van der Ham / Sven Vismans
0-2
13-21, 13-21
Mees Blom / Yorick de Groot
Kleine finale 3-4 plaats
wedstrijd 22 zo 27-05-2018 14:00 veld 1
Stefan Boermans / Casper Haanappel
2-0
21-17, 21-7
Jannes van der Ham / Sven Vismans
Finale 1-2 plaats
wedstrijd 23 zo 27-05-2018 16:00 veld 1
Dirk Boehlé / Steven van de Velde
2-1
21-16, 27-29, 15-11
Mees Blom / Yorick de Groot

Einduitslag toernooi

Dames

1
Emi van Driel / Raisa Schoon
762 punten
2
Sophie van Gestel / Marloes Wesselink
672 punten
3
Quirine Oosterveld / Mered de Vries
610 punten
4
Daniëlle Remmers / Michelle Stiekema
566 punten
5
Annemieke Driessen / Ilke Meertens
426 punten
5
Katja Stam / Julia Wouters
426 punten
5
Mexime van Driel / Flore Gravesteijn
426 punten
5
Dineke van Dijken / Daphne Katan
426 punten
9
Hiske van Duinen / Sanne van Werkhoven
334 punten
10
Sarah van Esch / Britt den Haan
288 punten
10
Rimke Braakman / Lauri Luijken
288 punten
10
Marly Bak / Esther Dijkstra
288 punten

Heren

1
Dirk Boehlé / Steven van de Velde
762 punten
2
Mees Blom / Yorick de Groot
672 punten
3
Stefan Boermans / Casper Haanappel
610 punten
4
Jannes van der Ham / Sven Vismans
566 punten
5
Kjeld Broekema / Erik van der Schaaf
426 punten
5
Jaapjan Feenstra / Gijs van Pruissen
426 punten
5
Tom Feldkamp / Erik Nijland
426 punten
5
Joost Groen / Thijs Nijeboer
426 punten
9
Eargenell Dearney de Cuba / Bas Verpoorten
339 punten
9
Pepijn Lochtenberg / Hidde Uittenbosch
339 punten
11
Wouter van Gilst / Sven de Koe
287 punten
11
Timo Gras / Daan Haanappel
287 punten
11
Bart de Bruijn / Bart Maas
287 punten