WEDSTRIJDSCHEMA & UITSLAGEN

Locatie

Scheveningen

Beachstadion

Strandweg 2

2586 JP, Scheveningen

Partners

 
 

Foto & Video

Wedstrijdschema & Uitslagen

#TijdVeld #SpelersUitslagen

Poule A

#TijdVeld #SpelersUitslagen
112-08-2022 10:303Steffen Bruns
Victor Matarin (W)
VS
Tom Kempenaar
Niek Rijnders
2 - 0

21 - 14
21 - 18
912-08-2022 12:103Erik Nijland
Kyran Versteegen (W)
VS
Tom Kempenaar
Niek Rijnders
2 - 0

21 - 8
21 - 19
1712-08-2022 14:001Erik Nijland
Kyran Versteegen (W)
VS
Steffen Bruns
Victor Matarin
2 - 0

21 - 11
21 - 18

Poule B

#TijdVeld #SpelersUitslagen
212-08-2022 10:305Robin Kalmeijer
Joris Zwanenburg (W)
VS
Niels Dijkshoorn
Michael Hemmes
2 - 0

21 - 15
21 - 16
1012-08-2022 12:101Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout (W)
VS
Niels Dijkshoorn
Michael Hemmes
2 - 0

21 - 12
21 - 11
1812-08-2022 14:003Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout (W)
VS
Robin Kalmeijer
Joris Zwanenburg
2 - 0

21 - 10
21 - 15

Poule C

#TijdVeld #SpelersUitslagen
312-08-2022 10:301Eric Jan Rothfusz
Jeroen van Zwieten (W)
VS
Quin Bruins Slot
Bram Zijl
2 - 1

21 - 17
13 - 21
15 - 11
1112-08-2022 12:105Erik van der Schaaf
Hugo van Veen
VS
Quin Bruins Slot
Bram Zijl (W)
1 - 2

19 - 21
21 - 17
9 - 15
1912-08-2022 14:005Erik van der Schaaf
Hugo van Veen (W)
VS
Eric Jan Rothfusz
Jeroen van Zwieten
2 - 0

25 - 23
21 - 18

Poule D

#TijdVeld #SpelersUitslagen
412-08-2022 10:307Elwin Oskam
Yannick Verberne (W)
VS
Calvin Ooms
Shaun Sturgess
2 - 0

21 - 19
21 - 19
1212-08-2022 12:107Jasper Diefenbach
Daan Haanappel (W)
VS
Calvin Ooms
Shaun Sturgess
2 - 0

21 - 16
21 - 19
2012-08-2022 14:007Jasper Diefenbach
Daan Haanappel (W)
VS
Elwin Oskam
Yannick Verberne
2 - 1

12 - 21
21 - 12
15 - 13

Poule E

#TijdVeld #SpelersUitslagen
512-08-2022 11:205Durk van de Haar
Jeroen van Iperen (W)
VS
Niels Lipke
Tom van Reeuwijk
2 - 0

21 - 17
21 - 17
1312-08-2022 13:003Nathan Jonker
Max Nieuwstad
VS
Niels Lipke
Tom van Reeuwijk (W)
1 - 2

15 - 21
22 - 20
7 - 15
2112-08-2022 15:001Nathan Jonker
Max Nieuwstad (W)
VS
Durk van de Haar
Jeroen van Iperen
2 - 1

21 - 15
20 - 22
15 - 7

Poule F

#TijdVeld #SpelersUitslagen
612-08-2022 11:203Bart Jan Stolk
Max van Straten
VS
Yvo Lunsing
Tomas Ruben (W)
0 - 2

17 - 21
14 - 21
1412-08-2022 13:001Cain van Hal
Jary Kroon
VS
Bart Jan Stolk
Max van Straten (W)
1 - 2

21 - 17
18 - 21
0 - 15
2212-08-2022 15:003Cain van Hal
Jary Kroon
VS
Yvo Lunsing
Tomas Ruben (W)
0 - 2

0 - 21
0 - 21

Poule G

#TijdVeld #SpelersUitslagen
712-08-2022 11:201Bart van Gilst
Bas van Gilst (W)
VS
Tom Sonneville
Bram van der Wel
2 - 0

21 - 13
21 - 13
1512-08-2022 13:005Ricardo Hofman
Mika Prins (W)
VS
Tom Sonneville
Bram van der Wel
2 - 0

21 - 17
21 - 17
2312-08-2022 15:005Ricardo Hofman
Mika Prins (W)
VS
Bart van Gilst
Bas van Gilst
2 - 1

18 - 21
21 - 17
15 - 11

Poule H

#TijdVeld #SpelersUitslagen
812-08-2022 11:207Koen Herrebout
Kees de Hoogh (W)
VS
Bernard Heijting
Tijmen Laane
2 - 0

21 - 18
21 - 18
1612-08-2022 13:007Wouter van Gilst
Jonas Oudijk
VS
Bernard Heijting
Tijmen Laane (W)
1 - 2

21 - 14
13 - 21
10 - 15
2412-08-2022 15:007Wouter van Gilst
Jonas Oudijk (W)
VS
Koen Herrebout
Kees de Hoogh
2 - 1

19 - 21
21 - 19
15 - 13

Kruiswedstrijden (verliezer = 17e)

#TijdVeld #SpelersUitslagen
2512-08-2022 16:001Erik Nijland
Kyran Versteegen (W)
VS
Robin Kalmeijer
Joris Zwanenburg
2 - 0

21 - 14
24 - 22
2612-08-2022 16:003Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout (W)
VS
Steffen Bruns
Victor Matarin
2 - 0

21 - 10
23 - 21
2712-08-2022 16:005Quin Bruins Slot
Bram Zijl
VS
Elwin Oskam
Yannick Verberne (W)
0 - 2

18 - 21
16 - 21
2812-08-2022 16:007Jasper Diefenbach
Daan Haanappel (W)
VS
Erik van der Schaaf
Hugo van Veen
2 - 0

22 - 20
21 - 8
2912-08-2022 17:001Niels Lipke
Tom van Reeuwijk
VS
Bart Jan Stolk
Max van Straten (W)
0 - 2

11 - 21
10 - 21
3012-08-2022 17:003Yvo Lunsing
Tomas Ruben
VS
Nathan Jonker
Max Nieuwstad (W)
0 - 2

17 - 21
20 - 22
3112-08-2022 17:005Ricardo Hofman
Mika Prins (W)
VS
Bernard Heijting
Tijmen Laane
2 - 0

21 - 16
23 - 21
3212-08-2022 17:007Koen Herrebout
Kees de Hoogh (W)
VS
Bart van Gilst
Bas van Gilst
2 - 0

21 - 14
21 - 10

Hoofdtoernooi ronde 1

#TijdVeld #SpelersUitslagen
3613-08-2022 09:304Ricardo Hofman
Mika Prins (W)
VS
Quinten Groenewold
Sam van der Loo
2 - 0

21 - 14
21 - 16
3713-08-2022 09:303Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer
VS
Koen Herrebout
Kees de Hoogh (W)
1 - 2

19 - 21
21 - 17
12 - 15
3513-08-2022 10:203Thijmen Heemskerk
Mick Toet (W)
VS
Nathan Jonker
Max Nieuwstad
2 - 0

21 - 17
21 - 10
3813-08-2022 10:204Bart Jan Stolk
Max van Straten
VS
Joris Berkhout
Rik van Solkema (W)
0 - 2

16 - 21
12 - 21
3313-08-2022 11:102Steven van de Velde
Mart van Werkhoven (W)
VS
Quin Bruins Slot
Bram Zijl
2 - 0

21 - 9
21 - 13
3413-08-2022 11:104Elwin Oskam
Yannick Verberne
VS
Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout (W)
0 - 2

14 - 21
17 - 21
3913-08-2022 11:103Erik Nijland
Kyran Versteegen (W)
VS
Jasper Diefenbach
Daan Haanappel
2 - 0

21 - 16
21 - 12
4013-08-2022 11:101Niels Lipke
Tom van Reeuwijk
VS
Dirk Boehlé
Mees Sengers (W)
0 - 2

9 - 21
18 - 21

Hoofdtoernooi herkansing (verliezer = 13e)

#TijdVeld #SpelersUitslagen
4513-08-2022 12:503Niels Lipke
Tom van Reeuwijk
VS
Jasper Diefenbach
Daan Haanappel (W)
0 - 2

18 - 21
17 - 21
4613-08-2022 12:505Bart Jan Stolk
Max van Straten
VS
Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer (W)
0 - 2

16 - 21
14 - 21
4713-08-2022 12:506Quinten Groenewold
Sam van der Loo (W)
VS
Nathan Jonker
Max Nieuwstad
2 - 0

21 - 14
21 - 13
4813-08-2022 12:504Elwin Oskam
Yannick Verberne (W)
VS
Quin Bruins Slot
Bram Zijl
2 - 0

21 - 16
21 - 11

Hoofdtoernooi ronde 2

#TijdVeld #SpelersUitslagen
4213-08-2022 12:502Thijmen Heemskerk
Mick Toet (W)
VS
Ricardo Hofman
Mika Prins
2 - 1

14 - 21
21 - 17
15 - 9
4313-08-2022 12:501Koen Herrebout
Kees de Hoogh
VS
Joris Berkhout
Rik van Solkema (W)
0 - 2

8 - 21
18 - 21
4113-08-2022 13:401Steven van de Velde
Mart van Werkhoven (W)
VS
Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout
2 - 0

22 - 20
21 - 17
4413-08-2022 13:402Erik Nijland
Kyran Versteegen
VS
Dirk Boehlé
Mees Sengers (W)
1 - 2

13 - 21
21 - 19
14 - 16

Hoofdtoernooi herkansing (verliezer = 9e)

#TijdVeld #SpelersUitslagen
5213-08-2022 14:303Elwin Oskam
Yannick Verberne (W)
VS
Koen Herrebout
Kees de Hoogh
2 - 0

21 - 16
21 - 16
4913-08-2022 14:452Jasper Diefenbach
Daan Haanappel
VS
Ricardo Hofman
Mika Prins (W)
0 - 2

18 - 21
17 - 21
5013-08-2022 15:304Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer (W)
VS
Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout
2 - 0

21 - 17
21 - 17
5113-08-2022 15:302Quinten Groenewold
Sam van der Loo
VS
Erik Nijland
Kyran Versteegen (W)
0 - 2

18 - 21
18 - 21

Hoofdtoernooi ronde 3

#TijdVeld #SpelersUitslagen
5413-08-2022 16:301Joris Berkhout
Rik van Solkema
VS
Dirk Boehlé
Mees Sengers (W)
0 - 2

12 - 21
20 - 22
5313-08-2022 17:301Steven van de Velde
Mart van Werkhoven (W)
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet
2 - 1

19 - 21
21 - 16
15 - 11

Hoofdtoernooi herkansing (verliezer = 7e)

#TijdVeld #SpelersUitslagen
5513-08-2022 17:303Ricardo Hofman
Mika Prins
VS
Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer (W)
0 - 2

20 - 22
13 - 21
5613-08-2022 17:302Erik Nijland
Kyran Versteegen (W)
VS
Elwin Oskam
Yannick Verberne
2 - 1

19 - 21
21 - 15
15 - 7

Hoofdtoernooi herkansing (verliezer = 5e)

#TijdVeld #SpelersUitslagen
5714-08-2022 09:502Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer (W)
VS
Joris Berkhout
Rik van Solkema
2 - 0

28 - 26
21 - 16
5814-08-2022 09:501Erik Nijland
Kyran Versteegen
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet (W)
0 - 2

14 - 21
11 - 21

Hoofdtoernooi halve finale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
5914-08-2022 12:201Steven van de Velde
Mart van Werkhoven (W)
VS
Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer
2 - 0

21 - 18
21 - 13
6014-08-2022 13:101Dirk Boehlé
Mees Sengers (W)
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet
2 - 0

21 - 15
21 - 11

Hoofdtoernooi kleine finale 3e/4e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
6114-08-2022 15:001Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer (W)
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet
2 - 0

21 - 17
21 - 19

Hoofdtoernooi finale 1e/2e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
6214-08-2022 17:001Steven van de Velde
Mart van Werkhoven (W)
VS
Dirk Boehlé
Mees Sengers
2 - 1

16 - 21
21 - 19
15 - 12

#TijdVeld #SpelersUitslagen

Poule A

#TijdVeld #SpelersUitslagen
112-08-2022 10:304Rianne Hulst
Marta Scali
VS
Esmee Radstake
Trijntje Veerbeek (W)
1 - 2

21 - 12
19 - 21
7 - 15
912-08-2022 12:104Julia Kee
Rianne Stok (W)
VS
Rianne Hulst
Marta Scali
2 - 0

21 - 9
21 - 17
1712-08-2022 14:002Julia Kee
Rianne Stok (W)
VS
Esmee Radstake
Trijntje Veerbeek
2 - 0

21 - 17
21 - 18

Poule B

#TijdVeld #SpelersUitslagen
212-08-2022 10:306Nora Baak
Hiske van Duinen
VS
Lotte Leune-Smeets
Femke Severijns (W)
1 - 2

21 - 15
17 - 21
9 - 15
1012-08-2022 12:102Annemieke Driessen
Robin van de Velde (W)
VS
Nora Baak
Hiske van Duinen
2 - 0

21 - 13
21 - 19
1812-08-2022 14:004Annemieke Driessen
Robin van de Velde (W)
VS
Lotte Leune-Smeets
Femke Severijns
2 - 0

21 - 18
21 - 12

Poule C

#TijdVeld #SpelersUitslagen
312-08-2022 10:302Anke Sijbrandij
Wies van Solkema (W)
VS
Jill de Groot
Tess van Wijngaarden
2 - 0

21 - 12
21 - 12
1112-08-2022 12:106Lavinia Maiorano
Leanne van Vegten (W)
VS
Jill de Groot
Tess van Wijngaarden
2 - 0

21 - 13
21 - 8
1912-08-2022 14:006Lavinia Maiorano
Leanne van Vegten
VS
Anke Sijbrandij
Wies van Solkema (W)
1 - 2

24 - 22
17 - 21
7 - 15

Poule D

#TijdVeld #SpelersUitslagen
412-08-2022 10:308Mila Konink
Janne Peeters (W)
VS
Pien Grooters
Eline Heikamp
2 - 0

22 - 20
21 - 7
1212-08-2022 12:108Elin Hoonhout
Julia Hödl (W)
VS
Pien Grooters
Eline Heikamp
2 - 0

21 - 8
21 - 4
2012-08-2022 14:008Elin Hoonhout
Julia Hödl (W)
VS
Mila Konink
Janne Peeters
2 - 0

23 - 21
21 - 15

Poule E

#TijdVeld #SpelersUitslagen
512-08-2022 11:206Fiona van Diepen
Serena van der Made (W)
VS
Dineke van Dijken
Esther Dijkstra
2 - 1

12 - 21
21 - 14
15 - 12
1312-08-2022 13:004Sarah Knol
Loladina Zwaanswijk (W)
VS
Dineke van Dijken
Esther Dijkstra
2 - 1

21 - 14
14 - 21
15 - 12
2112-08-2022 15:002Sarah Knol
Loladina Zwaanswijk (W)
VS
Fiona van Diepen
Serena van der Made
2 - 0

21 - 17
21 - 19

Poule F

#TijdVeld #SpelersUitslagen
612-08-2022 11:204Jetske Boer
Annemiek Groenewoud (W)
VS
Lieke Gijsen
Marrit Wiersma
2 - 1

16 - 21
21 - 13
15 - 13
1412-08-2022 13:002Quirine Oosterveld
Esther Wijnhoven (W)
VS
Lieke Gijsen
Marrit Wiersma
2 - 0

21 - 19
21 - 13
2212-08-2022 15:004Quirine Oosterveld
Esther Wijnhoven (W)
VS
Jetske Boer
Annemiek Groenewoud
2 - 1

8 - 21
21 - 18
15 - 11

Poule G

#TijdVeld #SpelersUitslagen
712-08-2022 11:202Lynn de Jong
Ilona Lievaart (W)
VS
Kirsten Bröring
Anna Nieuwstad
2 - 1

21 - 18
12 - 21
15 - 11
1512-08-2022 13:006Sue Calligaris
Juliette van Duijnhoven (W)
VS
Kirsten Bröring
Anna Nieuwstad
2 - 0

21 - 16
21 - 15
2312-08-2022 15:006Sue Calligaris
Juliette van Duijnhoven (W)
VS
Lynn de Jong
Ilona Lievaart
2 - 1

21 - 19
17 - 21
15 - 8

Poule H

#TijdVeld #SpelersUitslagen
812-08-2022 11:208Annemijn van de Graaff
Daphne Katan
VS
Floor Hogenhout
Kirsten Hogenhout (W)
1 - 2

21 - 15
14 - 21
10 - 15
1612-08-2022 13:008Suzanne Benninga
Luca Leithuijser (W)
VS
Annemijn van de Graaff
Daphne Katan
2 - 1

22 - 20
16 - 21
15 - 10
2412-08-2022 15:008Suzanne Benninga
Luca Leithuijser
VS
Floor Hogenhout
Kirsten Hogenhout (W)
0 - 2

15 - 21
11 - 21

Kruiswedstrijden (verliezer = 17e)

#TijdVeld #SpelersUitslagen
2512-08-2022 16:002Julia Kee
Rianne Stok (W)
VS
Lotte Leune-Smeets
Femke Severijns
2 - 0

21 - 17
21 - 12
2612-08-2022 16:004Annemieke Driessen
Robin van de Velde (W)
VS
Esmee Radstake
Trijntje Veerbeek
2 - 0

21 - 14
21 - 13
2712-08-2022 16:006Anke Sijbrandij
Wies van Solkema (W)
VS
Mila Konink
Janne Peeters
2 - 0

21 - 16
21 - 18
2812-08-2022 16:008Elin Hoonhout
Julia Hödl (W)
VS
Lavinia Maiorano
Leanne van Vegten
2 - 0

21 - 19
21 - 13
2912-08-2022 17:002Sarah Knol
Loladina Zwaanswijk (W)
VS
Jetske Boer
Annemiek Groenewoud
2 - 1

21 - 17
19 - 21
15 - 4
3012-08-2022 17:004Quirine Oosterveld
Esther Wijnhoven
VS
Fiona van Diepen
Serena van der Made (W)
0 - 2

10 - 21
16 - 21
3112-08-2022 17:006Sue Calligaris
Juliette van Duijnhoven (W)
VS
Suzanne Benninga
Luca Leithuijser
2 - 0

21 - 17
22 - 20
3212-08-2022 17:008Floor Hogenhout
Kirsten Hogenhout
VS
Lynn de Jong
Ilona Lievaart (W)
1 - 2

21 - 15
15 - 21
11 - 15

Hoofdtoernooi ronde 1

#TijdVeld #SpelersUitslagen
3513-08-2022 09:305Esther Cramer
Laura Overwater (W)
VS
Sarah Knol
Loladina Zwaanswijk
2 - 0

21 - 17
21 - 13
3613-08-2022 09:306Fiona van Diepen
Serena van der Made (W)
VS
Lynn van Mill
Jill Weeda
2 - 1

21 - 19
13 - 21
15 - 12
3713-08-2022 09:301Maren de Jong
Noa Sonneville (W)
VS
Sue Calligaris
Juliette van Duijnhoven
2 - 1

18 - 21
21 - 18
15 - 12
3813-08-2022 09:302Elin Hoonhout
Julia Hödl (W)
VS
Sarah van Esch
Anique Tavenier
2 - 0

26 - 24
25 - 23
3313-08-2022 10:202Wies Bekhuis
Brecht Piersma (W)
VS
Quirine Oosterveld
Esther Wijnhoven
2 - 0

21 - 13
21 - 11
3413-08-2022 10:206Annemieke Driessen
Robin van de Velde
VS
Julia Kee
Rianne Stok (W)
1 - 2

21 - 13
19 - 21
13 - 15
3913-08-2022 10:205Aniek de Jong
Lisa Luini (W)
VS
Anke Sijbrandij
Wies van Solkema
2 - 0

21 - 13
21 - 17
4013-08-2022 10:201Lynn de Jong
Ilona Lievaart
VS
Desy Poiesz
Iris Reinders (W)
0 - 2

28 - 30
19 - 21

Hoofdtoernooi herkansing (verliezer = 13e)

#TijdVeld #SpelersUitslagen
4613-08-2022 11:105Sarah van Esch
Anique Tavenier (W)
VS
Sue Calligaris
Juliette van Duijnhoven
2 - 0

21 - 19
21 - 15
4713-08-2022 11:106Lynn van Mill
Jill Weeda (W)
VS
Sarah Knol
Loladina Zwaanswijk
2 - 0

21 - 14
21 - 16
4513-08-2022 12:005Lynn de Jong
Ilona Lievaart (W)
VS
Anke Sijbrandij
Wies van Solkema
2 - 1

22 - 20
15 - 21
15 - 11
4813-08-2022 12:006Annemieke Driessen
Robin van de Velde (W)
VS
Quirine Oosterveld
Esther Wijnhoven
2 - 1

21 - 17
20 - 22
15 - 8

Hoofdtoernooi ronde 2

#TijdVeld #SpelersUitslagen
4113-08-2022 12:001Wies Bekhuis
Brecht Piersma (W)
VS
Julia Kee
Rianne Stok
2 - 0

21 - 11
21 - 13
4213-08-2022 12:004Esther Cramer
Laura Overwater (W)
VS
Fiona van Diepen
Serena van der Made
2 - 1

21 - 11
22 - 24
15 - 10
4313-08-2022 12:003Maren de Jong
Noa Sonneville
VS
Elin Hoonhout
Julia Hödl (W)
1 - 2

16 - 21
21 - 19
14 - 16
4413-08-2022 12:002Aniek de Jong
Lisa Luini
VS
Desy Poiesz
Iris Reinders (W)
0 - 2

15 - 21
24 - 26

Hoofdtoernooi herkansing (verliezer = 9e)

#TijdVeld #SpelersUitslagen
4913-08-2022 13:403Lynn de Jong
Ilona Lievaart
VS
Fiona van Diepen
Serena van der Made (W)
0 - 2

21 - 23
21 - 23
5013-08-2022 13:406Sarah van Esch
Anique Tavenier
VS
Julia Kee
Rianne Stok (W)
0 - 2

18 - 21
19 - 21
5113-08-2022 13:405Lynn van Mill
Jill Weeda
VS
Aniek de Jong
Lisa Luini (W)
1 - 2

24 - 22
18 - 21
11 - 15
5213-08-2022 14:154Annemieke Driessen
Robin van de Velde
VS
Maren de Jong
Noa Sonneville (W)
0 - 2

13 - 21
13 - 21

Hoofdtoernooi ronde 3

#TijdVeld #SpelersUitslagen
5413-08-2022 14:301Elin Hoonhout
Julia Hödl
VS
Desy Poiesz
Iris Reinders (W)
0 - 2

14 - 21
11 - 21
5313-08-2022 15:301Wies Bekhuis
Brecht Piersma (W)
VS
Esther Cramer
Laura Overwater
2 - 0

21 - 13
21 - 12

Hoofdtoernooi herkansing (verliezer = 7e)

#TijdVeld #SpelersUitslagen
5513-08-2022 16:302Fiona van Diepen
Serena van der Made
VS
Julia Kee
Rianne Stok (W)
0 - 2

18 - 21
15 - 21
5613-08-2022 16:303Aniek de Jong
Lisa Luini
VS
Maren de Jong
Noa Sonneville (W)
0 - 2

15 - 21
23 - 25

Hoofdtoernooi herkansing (verliezer = 5e)

#TijdVeld #SpelersUitslagen
5714-08-2022 09:001Julia Kee
Rianne Stok
VS
Elin Hoonhout
Julia Hödl (W)
0 - 2

18 - 21
15 - 21
5814-08-2022 09:002Maren de Jong
Noa Sonneville (W)
VS
Esther Cramer
Laura Overwater
2 - 0

21 - 14
21 - 15

Hoofdtoernooi halve finale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
5914-08-2022 10:401Wies Bekhuis
Brecht Piersma (W)
VS
Elin Hoonhout
Julia Hödl
2 - 0

21 - 15
21 - 18
6014-08-2022 11:301Desy Poiesz
Iris Reinders (W)
VS
Maren de Jong
Noa Sonneville
2 - 1

21 - 11
18 - 21
15 - 13

hoofdtoernooi kleine finale 3e/4e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
6114-08-2022 14:001Elin Hoonhout
Julia Hödl (W)
VS
Maren de Jong
Noa Sonneville
2 - 0

26 - 24
21 - 16

Hoofdtoernooi finale 1e/2e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
6214-08-2022 16:001Wies Bekhuis
Brecht Piersma (W)
VS
Desy Poiesz
Iris Reinders
2 - 0

21 - 15
21 - 13

Eindstand

[page_content id="6040"]