WEDSTRIJDSCHEMA & UITSLAGEN

FOTO‘S & VIDEO’S

Locaties

Centre Court

Veld 1

Waalkade 89

6511 XR Nijmegen

Bereikbaarheid OV

Bereikbaar met trein, 10 minuut lopen vanaf station
Bereikbaar met bus, 3 minuten lopen vanaf halte Waalkade

Side Courts

Veld 2 & 3

Sportpark Vossendijk/Winkelsteeg

Vossendijk 200
6534 AP Nijmegen

Bereikbaarheid OV

Bereikbaar met bus, 13 minuut lopen vanaf halte Hatert Centrum

Wedstrijdschema & Uitslagen

#TijdVeld #SpelersUitslagen

Poule A

#TijdVeld #SpelersUitslagen
102-07-2022 10:001Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout (W)
VS
Ricardo Hofman
Mika Prins
2 - 0

21 - 18
21 - 18
502-07-2022 11:401Ricardo Hofman
Mika Prins
VS
Matthew Immers
Mart van Werkhoven (W)
0 - 2

19 - 21
15 - 21
902-07-2022 14:103Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout
VS
Matthew Immers
Mart van Werkhoven (W)
0 - 2

17 - 21
14 - 21

Poule B

#TijdVeld #SpelersUitslagen
202-07-2022 10:002Jasper Diefenbach
Daan Haanappel (W)
VS
Eric Jan Rothfusz
Jeroen van Zwieten
2 - 0

21 - 14
21 - 19
602-07-2022 12:302Eric Jan Rothfusz
Jeroen van Zwieten (W)
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet
2 - 0

28 - 26
23 - 21
1002-07-2022 14:102Jasper Diefenbach
Daan Haanappel
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet (W)
0 - 2

16 - 21
18 - 21

Poule C

#TijdVeld #SpelersUitslagen
302-07-2022 10:502Cain van Hal
Jary Kroon
VS
Erik van der Schaaf
Hugo van Veen (W)
0 - 2

15 - 21
15 - 21
702-07-2022 13:201Cain van Hal
Jary Kroon
VS
Erik Nijland
Kyran Versteegen (W)
1 - 2

19 - 21
21 - 17
12 - 15
1102-07-2022 15:503Erik van der Schaaf
Hugo van Veen
VS
Erik Nijland
Kyran Versteegen (W)
0 - 2

12 - 21
11 - 21

Poule D

#TijdVeld #SpelersUitslagen
402-07-2022 10:503Joris Berkhout
Rik van Solkema (W)
VS
Koen Herrebout
Kees de Hoogh
2 - 0

21 - 14
21 - 16
802-07-2022 13:202Koen Herrebout
Kees de Hoogh
VS
Quinten Groenewold
Sam van der Loo (W)
1 - 2

18 - 21
21 - 17
12 - 15
1202-07-2022 15:002Joris Berkhout
Rik van Solkema (W)
VS
Quinten Groenewold
Sam van der Loo
2 - 1

18 - 21
21 - 16
15 - 7

Kwartfinale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1602-07-2022 16:401Matthew Immers
Mart van Werkhoven (W)
VS
Jasper Diefenbach
Daan Haanappel
2 - 0

21 - 13
21 - 10
1802-07-2022 16:402Thijmen Heemskerk
Mick Toet (W)
VS
Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout
2 - 0

23 - 21
21 - 14
1902-07-2022 17:302Erik Nijland
Kyran Versteegen
VS
Quinten Groenewold
Sam van der Loo (W)
0 - 2

19 - 21
18 - 21
1702-07-2022 18:202Joris Berkhout
Rik van Solkema (W)
VS
Erik van der Schaaf
Hugo van Veen
2 - 0

21 - 10
21 - 17

Halve finale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
2103-07-2022 10:001Thijmen Heemskerk
Mick Toet (W)
VS
Quinten Groenewold
Sam van der Loo
2 - 0

23 - 21
21 - 18
2003-07-2022 11:001Matthew Immers
Mart van Werkhoven (W)
VS
Joris Berkhout
Rik van Solkema
2 - 0

21 - 14
21 - 16

Kleine finale 3e-4e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
2203-07-2022 14:001Joris Berkhout
Rik van Solkema (W)
VS
Quinten Groenewold
Sam van der Loo
2 - 0

21 - 14
21 - 12

Finale 1e-2e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
2303-07-2022 16:001Matthew Immers
Mart van Werkhoven (W)
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet
2 - 0

21 - 11
21 - 11

#TijdVeld #SpelersUitslagen

Poule A

#TijdVeld #SpelersUitslagen
502-07-2022 14:101Elin Hoonhout
Julia Hödl
VS
Emi van Driel
Pleun Ypma (W)
0 - 2

16 - 21
10 - 21

Poule B

#TijdVeld #SpelersUitslagen
202-07-2022 11:403Esther Cramer
Laura Overwater (W)
VS
Julia Kee
Rianne Stok
2 - 1

21 - 17
18 - 21
23 - 21
602-07-2022 13:203Julia Kee
Rianne Stok
VS
Brecht Piersma
Desy Poiesz (W)
0 - 2

11 - 21
13 - 21
1002-07-2022 15:501Esther Cramer
Laura Overwater
VS
Brecht Piersma
Desy Poiesz (W)
0 - 2

16 - 21
17 - 21

Poule C

#TijdVeld #SpelersUitslagen
302-07-2022 10:003Iris Reinders
Susan Reinders
VS
Maren de Jong
Noa Sonneville (W)
0 - 2

16 - 21
17 - 21
702-07-2022 12:303Iris Reinders
Susan Reinders (W)
VS
Sarah van Esch
Anique Tavenier
2 - 1

15 - 21
21 - 17
15 - 13
1102-07-2022 15:003Maren de Jong
Noa Sonneville
VS
Sarah van Esch
Anique Tavenier (W)
1 - 2

22 - 24
21 - 15
11 - 15

Poule D

#TijdVeld #SpelersUitslagen
402-07-2022 10:501Marly Bak
Bjorna Gras
VS
Phoebe Bell
Nicole Laird (W)
0 - 2

12 - 21
11 - 21
802-07-2022 12:301Marly Bak
Bjorna Gras (W)
VS
Nadine Everaert
Leanne van Vegten
2 - 1

15 - 21
21 - 14
15 - 10
1202-07-2022 15:001Phoebe Bell
Nicole Laird (W)
VS
Nadine Everaert
Leanne van Vegten
2 - 0

21 - 7
21 - 17

Kwartfinale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1502-07-2022 17:303Maren de Jong
Noa Sonneville (W)
VS
Marly Bak
Bjorna Gras
2 - 0

25 - 23
24 - 22
1602-07-2022 17:301Phoebe Bell
Nicole Laird (W)
VS
Sarah van Esch
Anique Tavenier
2 - 0

21 - 15
21 - 17
1302-07-2022 18:201Emi van Driel
Pleun Ypma (W)
VS
Esther Cramer
Laura Overwater
2 - 0

21 - 12
23 - 21
1402-07-2022 18:203Brecht Piersma
Desy Poiesz (W)
VS
Elin Hoonhout
Julia Hödl
2 - 0

21 - 10
21 - 15

Halve finale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1703-07-2022 12:001Brecht Piersma
Desy Poiesz (W)
VS
Maren de Jong
Noa Sonneville
2 - 1

19 - 21
21 - 14
15 - 10
1803-07-2022 13:001Emi van Driel
Pleun Ypma (W)
VS
Phoebe Bell
Nicole Laird
2 - 0

21 - 16
21 - 17

Kleine finale 3e - 4e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1903-07-2022 15:001Maren de Jong
Noa Sonneville
VS
Phoebe Bell
Nicole Laird (W)
1 - 2

22 - 20
15 - 21
10 - 15

Finale 1e - 2e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
2003-07-2022 17:001Brecht Piersma
Desy Poiesz
VS
Emi van Driel
Pleun Ypma (W)
0 - 2

19 - 21
11 - 21

Partners

 
 
 

Foto & Video