WEDSTRIJDSCHEMA & UITSLAGEN

FOTO‘S & VIDEO’S

Locaties

Centre Court

Veld 1

Gemeenteplein 33

8442 MB Heerenveen

Bereikbaarheid OV

Bereikbaar met bus, 10 minuten lopen vanaf halte Gemeentehuis

Side Courts

Veld 2 & 3

Sportstad Heerenveen

Abe Lenstra Boulevard 23

Heerenveen

Bereikbaarheid OV

Bereikbaar met bus, 5 minuten lopen vanaf halte Abe Lenstra Boulevard

Wedstrijdschema & Uitslagen

#TijdVeld #SpelersUitslagen

Poule A

#TijdVeld #SpelersUitslagen
118-06-2022 11:201Casper Haanappel
Tom van Reeuwijk
VS
Joris Berkhout
Rik van Solkema (W)
0 - 2

17 - 21
14 - 21
518-06-2022 13:001Casper Haanappel
Tom van Reeuwijk
VS
Dirk Boehlé
Mees Sengers (W)
0 - 2

12 - 21
18 - 21
918-06-2022 15:301Joris Berkhout
Rik van Solkema
VS
Dirk Boehlé
Mees Sengers (W)
0 - 2

19 - 21
7 - 21

Poule B

#TijdVeld #SpelersUitslagen
218-06-2022 10:302Erik van der Schaaf
Hugo van Veen (W)
VS
Ricardo Hofman
Mika Prins
2 - 1

14 - 21
21 - 19
15 - 7
618-06-2022 13:002Ricardo Hofman
Mika Prins (W)
VS
Quinten Groenewold
Sam van der Loo
2 - 1

21 - 18
18 - 21
15 - 11
1018-06-2022 15:302Erik van der Schaaf
Hugo van Veen (W)
VS
Quinten Groenewold
Sam van der Loo
2 - 0

21 - 18
21 - 19

Poule C

#TijdVeld #SpelersUitslagen
318-06-2022 12:101Cain van Hal
Jary Kroon (W)
VS
Jasper Diefenbach
Daan Haanappel
2 - 1

21 - 19
16 - 21
21 - 19
718-06-2022 14:402Jasper Diefenbach
Daan Haanappel (W)
VS
Erik Nijland
Kyran Versteegen
2 - 1

19 - 21
21 - 18
15 - 13
1118-06-2022 16:202Cain van Hal
Jary Kroon (W)
VS
Erik Nijland
Kyran Versteegen
2 - 0

21 - 19
21 - 17

Poule D

#TijdVeld #SpelersUitslagen
418-06-2022 12:102Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout (W)
VS
Eric Jan Rothfusz
Jeroen van Zwieten
2 - 0

21 - 15
21 - 13
818-06-2022 13:502Eric Jan Rothfusz
Jeroen van Zwieten
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet (W)
1 - 2

27 - 25
19 - 21
10 - 15
1218-06-2022 16:203Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout (W)
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet
2 - 1

21 - 16
14 - 21
15 - 13

Kwartfinale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1318-06-2022 18:002Dirk Boehlé
Mees Sengers (W)
VS
Ricardo Hofman
Mika Prins
2 - 0

21 - 10
21 - 17
1418-06-2022 18:001Erik van der Schaaf
Hugo van Veen
VS
Joris Berkhout
Rik van Solkema (W)
0 - 2

19 - 21
14 - 21
1618-06-2022 18:003Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout (W)
VS
Jasper Diefenbach
Daan Haanappel
2 - 1

21 - 19
17 - 21
15 - 10
1518-06-2022 18:502Cain van Hal
Jary Kroon
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet (W)
0 - 2

20 - 22
18 - 21

Halve finale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1719-06-2022 10:001Joris Berkhout
Rik van Solkema
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet (W)
0 - 2

14 - 21
16 - 21
1819-06-2022 11:001Dirk Boehlé
Mees Sengers (W)
VS
Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout
2 - 0

21 - 16
21 - 14

Kleine finale 3e - 4e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1919-06-2022 14:001Joris Berkhout
Rik van Solkema (W)
VS
Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout
2 - 1

21 - 13
17 - 21
16 - 14

Finale 1e - 2e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
2019-06-2022 16:001Thijmen Heemskerk
Mick Toet
VS
Dirk Boehlé
Mees Sengers (W)
0 - 2

11 - 21
13 - 21

#TijdVeld #SpelersUitslagen

Poule A

#TijdVeld #SpelersUitslagen
118-06-2022 11:203Nadine Everaert
Leanne van Vegten (W)
VS
Sarah Knol
Loladina Zwaanswijk
2 - 0

21 - 16
21 - 17
518-06-2022 13:501Sarah Knol
Loladina Zwaanswijk
VS
Mexime van Driel
Emma Piersma (W)
0 - 2

11 - 21
9 - 21
918-06-2022 16:201Nadine Everaert
Leanne van Vegten
VS
Mexime van Driel
Emma Piersma (W)
0 - 2

14 - 21
15 - 21

Poule B

#TijdVeld #SpelersUitslagen
218-06-2022 11:203Marly Bak
Bjorna Gras (W)
VS
Annemieke Driessen
Sanne van Werkhoven
2 - 1

16 - 21
21 - 10
15 - 10
618-06-2022 13:503Annemieke Driessen
Sanne van Werkhoven (W)
VS
Emi van Driel
Pleun Ypma
2 - 0

21 - 0
21 - 0
1018-06-2022 15:303Marly Bak
Bjorna Gras (W)
VS
Emi van Driel
Pleun Ypma
2 - 0

21 - 0
21 - 0

Poule C

#TijdVeld #SpelersUitslagen
318-06-2022 10:303Iris Reinders
Susan Reinders (W)
VS
Julia Kee
Rianne Stok
2 - 0

21 - 19
21 - 10
718-06-2022 12:103Julia Kee
Rianne Stok
VS
Wies Bekhuis
Brecht Piersma (W)
0 - 2

19 - 21
10 - 21
1118-06-2022 14:401Iris Reinders
Susan Reinders
VS
Wies Bekhuis
Brecht Piersma (W)
0 - 2

9 - 21
15 - 21

Poule D

#TijdVeld #SpelersUitslagen
418-06-2022 10:301Eline Peeters
Desy Poiesz
VS
Lynn van Mill
Jill Weeda (W)
1 - 2

21 - 13
15 - 21
13 - 15
818-06-2022 13:003Eline Peeters
Desy Poiesz (W)
VS
Sarah van Esch
Anique Tavenier
2 - 0

21 - 17
21 - 17
1218-06-2022 14:403Lynn van Mill
Jill Weeda (W)
VS
Sarah van Esch
Anique Tavenier
2 - 0

21 - 16
21 - 17

Kwartfinale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1518-06-2022 17:101Wies Bekhuis
Brecht Piersma (W)
VS
Eline Peeters
Desy Poiesz
2 - 1

10 - 21
21 - 12
15 - 10
1618-06-2022 17:103Lynn van Mill
Jill Weeda (W)
VS
Iris Reinders
Susan Reinders
2 - 1

22 - 24
21 - 12
15 - 10
1318-06-2022 18:50Mexime van Driel
Emma Piersma (W)
VS
Annemieke Driessen
Sanne van Werkhoven
2 - 0

21 - 0
21 - 0
1418-06-2022 18:501Marly Bak
Bjorna Gras
VS
Nadine Everaert
Leanne van Vegten (W)
0 - 2

14 - 21
24 - 26

Halve finale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1719-06-2022 12:001Nadine Everaert
Leanne van Vegten
VS
Wies Bekhuis
Brecht Piersma (W)
0 - 2

18 - 21
17 - 21
1819-06-2022 13:001Mexime van Driel
Emma Piersma (W)
VS
Lynn van Mill
Jill Weeda
2 - 1

17 - 21
21 - 13
16 - 14

Kleine finale 3e - 4e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1919-06-2022 15:001Nadine Everaert
Leanne van Vegten (W)
VS
Lynn van Mill
Jill Weeda
2 - 0

21 - 16
21 - 11

Finale 1e - 2e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
2019-06-2022 17:001Wies Bekhuis
Brecht Piersma (W)
VS
Mexime van Driel
Emma Piersma
2 - 0

21 - 17
21 - 11

Partners

 
 
 

Foto & Video