WEDSTRIJDSCHEMA & UITSLAGEN

FOTO‘S & VIDEO’S

Locaties

Centre Court

Veld 1

Flora Boskoop Parklaan 4

2771 GB Boskoop

Bereikbaarheid OV

Bereikbaar met trein, 1 minuut lopen vanaf station

Side Courts

Veld 2 & 3

v.v. B.G.C. Floreant

Hoogeveenseweg 17

2771 TA Boskoop

Bereikbaarheid OV

Bereikbaar met bus, 5 minuut lopen vanaf halte Roemer

Wedstrijdschema & Uitslagen

#TijdVeld #SpelersUitslagen

Poule A

#TijdVeld #SpelersUitslagen
125-06-2022 11:201Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer (W)
VS
Koen Herrebout
Kees de Hoogh
2 - 0

21 - 11
21 - 12
525-06-2022 13:503Koen Herrebout
Kees de Hoogh
VS
Dirk Boehlé
Mees Sengers (W)
0 - 2

17 - 21
18 - 21
925-06-2022 16:201Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer
VS
Dirk Boehlé
Mees Sengers (W)
0 - 2

13 - 21
15 - 21

Poule B

#TijdVeld #SpelersUitslagen
225-06-2022 11:203Joris Berkhout
Rik van Solkema (W)
VS
Jasper Diefenbach
Daan Haanappel
2 - 0

21 - 15
21 - 14
625-06-2022 13:501Jasper Diefenbach
Daan Haanappel (W)
VS
Quinten Groenewold
Sam van der Loo
2 - 1

14 - 21
21 - 12
15 - 10
1025-06-2022 15:303Joris Berkhout
Rik van Solkema (W)
VS
Quinten Groenewold
Sam van der Loo
2 - 0

21 - 18
21 - 17

Poule C

#TijdVeld #SpelersUitslagen
325-06-2022 10:301Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout (W)
VS
Eric Jan Rothfusz
Jeroen van Zwieten
2 - 0

21 - 12
21 - 16
725-06-2022 12:103Eric Jan Rothfusz
Jeroen van Zwieten
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet (W)
1 - 2

18 - 21
21 - 18
12 - 15
1125-06-2022 14:401Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout (W)
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet
2 - 1

21 - 16
13 - 21
15 - 8

Poule D

#TijdVeld #SpelersUitslagen
425-06-2022 10:303Cain van Hal
Jary Kroon (W)
VS
Erik van der Schaaf
Hugo van Veen
2 - 0

21 - 17
21 - 13
825-06-2022 13:003Erik van der Schaaf
Hugo van Veen
VS
Erik Nijland
Kyran Versteegen (W)
0 - 2

20 - 22
16 - 21
1225-06-2022 14:403Cain van Hal
Jary Kroon (W)
VS
Erik Nijland
Kyran Versteegen
2 - 0

21 - 17
21 - 15

Kwartfinale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1525-06-2022 17:102Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout
VS
Erik Nijland
Kyran Versteegen (W)
1 - 2

21 - 14
17 - 21
19 - 21
1625-06-2022 17:101Cain van Hal
Jary Kroon
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet (W)
0 - 2

13 - 21
14 - 21
1325-06-2022 18:502Dirk Boehlé
Mees Sengers (W)
VS
Jasper Diefenbach
Daan Haanappel
2 - 0

21 - 13
21 - 12
1425-06-2022 18:501Joris Berkhout
Rik van Solkema
VS
Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer (W)
0 - 2

16 - 21
14 - 21

Halve finale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1726-06-2022 12:001Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer (W)
VS
Erik Nijland
Kyran Versteegen
2 - 0

21 - 17
21 - 19
1826-06-2022 13:001Dirk Boehlé
Mees Sengers
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet (W)
1 - 2

19 - 21
21 - 15
16 - 18

Kleine finale 3e - 4e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1926-06-2022 15:001Erik Nijland
Kyran Versteegen
VS
Dirk Boehlé
Mees Sengers (W)
0 - 2

17 - 21
16 - 21

Finale 1e - 2e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
2026-06-2022 17:001Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer (W)
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet
2 - 0

21 - 19
21 - 19

#TijdVeld #SpelersUitslagen

Poule A

#TijdVeld #SpelersUitslagen
125-06-2022 11:202Julia Kee
Rianne Stok (W)
VS
Susan Reinders
Robin van de Velde
2 - 0

21 - 16
21 - 11
525-06-2022 13:001Susan Reinders
Robin van de Velde
VS
Desy Poiesz
Iris Reinders (W)
0 - 2

14 - 21
12 - 21
925-06-2022 15:301Julia Kee
Rianne Stok
VS
Desy Poiesz
Iris Reinders (W)
0 - 2

15 - 21
16 - 21

Poule B

#TijdVeld #SpelersUitslagen
225-06-2022 10:302Esther Cramer
Laura Overwater
VS
Serena van der Made
Noa Sonneville (W)
1 - 2

19 - 21
21 - 11
9 - 15
625-06-2022 13:002Esther Cramer
Laura Overwater (W)
VS
Sarah van Esch
Anique Tavenier
2 - 0

21 - 12
21 - 17
1025-06-2022 15:302Serena van der Made
Noa Sonneville
VS
Sarah van Esch
Anique Tavenier (W)
0 - 2

16 - 21
17 - 21

Poule C

#TijdVeld #SpelersUitslagen
325-06-2022 12:102Marly Bak
Bjorna Gras (W)
VS
Sarah Knol
Loladina Zwaanswijk
2 - 0

21 - 10
21 - 16
725-06-2022 14:402Sarah Knol
Loladina Zwaanswijk (W)
VS
Nadine Everaert
Leanne van Vegten
2 - 0

25 - 23
21 - 12
1125-06-2022 16:202Marly Bak
Bjorna Gras (W)
VS
Nadine Everaert
Leanne van Vegten
2 - 0

24 - 22
21 - 15

Poule D

#TijdVeld #SpelersUitslagen
425-06-2022 12:101Eline Peeters
Angie Tolentino (W)
VS
Jasmine Fleming
Britt Kendall
2 - 1

14 - 21
26 - 24
17 - 15
825-06-2022 13:502Jasmine Fleming
Britt Kendall
VS
Lynn van Mill
Jill Weeda (W)
1 - 2

21 - 16
16 - 21
12 - 15
1225-06-2022 16:203Eline Peeters
Angie Tolentino
VS
Lynn van Mill
Jill Weeda (W)
0 - 2

10 - 21
15 - 21

Kwartfinale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1325-06-2022 18:001Desy Poiesz
Iris Reinders (W)
VS
Sarah van Esch
Anique Tavenier
2 - 1

25 - 23
20 - 22
15 - 11
1425-06-2022 18:002Esther Cramer
Laura Overwater (W)
VS
Julia Kee
Rianne Stok
2 - 0

21 - 14
21 - 15
1625-06-2022 18:003Lynn van Mill
Jill Weeda (W)
VS
Sarah Knol
Loladina Zwaanswijk
2 - 0

21 - 19
21 - 16
1525-06-2022 18:503Marly Bak
Bjorna Gras (W)
VS
Eline Peeters
Angie Tolentino
2 - 0

21 - 19
23 - 21

Halve finale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1726-06-2022 10:001Esther Cramer
Laura Overwater (W)
VS
Marly Bak
Bjorna Gras
2 - 0

24 - 22
21 - 19
1826-06-2022 11:001Desy Poiesz
Iris Reinders (W)
VS
Lynn van Mill
Jill Weeda
2 - 0

21 - 14
21 - 18

Kleine finale 3e - 4e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1926-06-2022 14:001Marly Bak
Bjorna Gras
VS
Lynn van Mill
Jill Weeda (W)
0 - 2

13 - 21
13 - 21

Finale 1e - 2e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
2026-06-2022 16:001Esther Cramer
Laura Overwater
VS
Desy Poiesz
Iris Reinders (W)
1 - 2

22 - 20
18 - 21
14 - 16

Partners

 
 

Foto & Video