WEDSTRIJDSCHEMA & UITSLAGEN

FOTO‘S & VIDEO’S

Locatie

Centre Court

Veld 1

Marktplein 1

7607 HL Almelo

Bereikbaarheid OV

Bereikbaar met trein, 10 minuten lopen vanaf station
Bereikbaar met bus, 6 minuten lopen vanaf halte Boddenstraat

Side Courts

Veld 2 & 3

Sportpark het Zwembad

Sluiskade Noordzijde 126

7603 XZ Almelo

Bereikbaarheid OV

Bereikbaar met bus, 7 minuut lopen vanaf halte De Klokkenbelt/Ootmarsumsestraat

Wedstrijdschema & Uitslagen

#TijdVeld #SpelersUitslagen

Poule A

#TijdVeld #SpelersUitslagen
109-07-2022 10:501Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout (W)
VS
Nathan Jonker
Max Nieuwstad
2 - 0

21 - 18
21 - 18
509-07-2022 12:301Nathan Jonker
Max Nieuwstad
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet (W)
0 - 2

13 - 21
9 - 21
909-07-2022 15:002Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet (W)
0 - 2

19 - 21
17 - 21

Poule B

#TijdVeld #SpelersUitslagen
209-07-2022 11:403Jasper Diefenbach
Daan Haanappel (W)
VS
Bart van Gilst
Bas van Gilst
2 - 0

21 - 19
26 - 24
609-07-2022 13:203Bart van Gilst
Bas van Gilst
VS
Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer (W)
0 - 2

15 - 21
13 - 21
1009-07-2022 15:502Jasper Diefenbach
Daan Haanappel
VS
Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer (W)
0 - 2

11 - 21
19 - 21

Poule C

#TijdVeld #SpelersUitslagen
309-07-2022 10:001Dirk Boehlé
Yannick Verberne
VS
Ricardo Hofman
Mika Prins (W)
0 - 2

17 - 21
14 - 21
709-07-2022 12:303Dirk Boehlé
Yannick Verberne
VS
Quinten Groenewold
Mees Sengers (W)
0 - 2

20 - 22
11 - 21
1109-07-2022 15:003Ricardo Hofman
Mika Prins
VS
Quinten Groenewold
Mees Sengers (W)
0 - 2

17 - 21
18 - 21

Poule D

#TijdVeld #SpelersUitslagen
409-07-2022 11:401Joris Berkhout
Rik van Solkema (W)
VS
Cain van Hal
Jary Kroon
2 - 0

21 - 14
21 - 13
809-07-2022 14:103Cain van Hal
Jary Kroon
VS
Erik Nijland
Kyran Versteegen (W)
0 - 2

13 - 21
14 - 21
1209-07-2022 15:503Joris Berkhout
Rik van Solkema (W)
VS
Erik Nijland
Kyran Versteegen
2 - 0

21 - 17
21 - 17

Vervolg poulefase

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1409-07-2022 16:402Ricardo Hofman
Mika Prins
VS
Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout (W)
1 - 2

14 - 21
21 - 19
8 - 15
1309-07-2022 17:303Erik Nijland
Kyran Versteegen (W)
VS
Jasper Diefenbach
Daan Haanappel
2 - 1

18 - 21
21 - 18
15 - 10

Herkansing voor kwartfinale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1509-07-2022 19:102Jasper Diefenbach
Daan Haanappel
VS
Ricardo Hofman
Mika Prins (W)
1 - 2

17 - 21
22 - 20
9 - 15

Kwartfinale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1909-07-2022 18:202Quinten Groenewold
Mees Sengers
VS
Joris Berkhout
Rik van Solkema (W)
0 - 2

14 - 21
18 - 21
1709-07-2022 19:101Thijmen Heemskerk
Mick Toet (W)
VS
Erik Nijland
Kyran Versteegen
2 - 1

21 - 15
19 - 21
15 - 13
1809-07-2022 19:103Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer (W)
VS
Nikita Artamonov
Lennaert Hogenhout
2 - 1

17 - 21
21 - 13
15 - 9
1610-07-2022 10:001Stefan Boermans
Matthew Immers (W)
VS
Ricardo Hofman
Mika Prins
2 - 0

21 - 10
21 - 1

Halve finale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
2110-07-2022 12:301Thijmen Heemskerk
Mick Toet
VS
Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer (W)
0 - 2

19 - 21
21 - 23
2010-07-2022 13:301Stefan Boermans
Matthew Immers (W)
VS
Joris Berkhout
Rik van Solkema
2 - 0

21 - 10
21 - 18

Kleine finale 3e-4e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
2210-07-2022 15:301Joris Berkhout
Rik van Solkema (W)
VS
Thijmen Heemskerk
Mick Toet
2 - 0

21 - 18
21 - 15

Finale 1e-2e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
2310-07-2022 17:301Stefan Boermans
Matthew Immers (W)
VS
Jannes van der Ham
Thijs Nijeboer
2 - 0

21 - 14
21 - 15

#TijdVeld #SpelersUitslagen

Poule A

#TijdVeld #SpelersUitslagen
109-07-2022 10:003Leanne van Vegten
Jill Weeda (W)
VS
Sarah Knol
Loladina Zwaanswijk
2 - 0

21 - 14
21 - 17
509-07-2022 12:302Sarah Knol
Loladina Zwaanswijk
VS
Mexime van Driel
Emma Piersma (W)
0 - 2

15 - 21
11 - 21
909-07-2022 14:102Leanne van Vegten
Jill Weeda
VS
Mexime van Driel
Emma Piersma (W)
0 - 2

16 - 21
8 - 21

Poule B

#TijdVeld #SpelersUitslagen
209-07-2022 10:002Quirine Oosterveld
Esther Wijnhoven (W)
VS
Suzanne Benninga
Serena van der Made
2 - 0

21 - 17
21 - 16
609-07-2022 11:402Suzanne Benninga
Serena van der Made
VS
Wies Bekhuis
Iris Reinders (W)
1 - 2

21 - 16
7 - 21
12 - 15
1009-07-2022 14:101Quirine Oosterveld
Esther Wijnhoven
VS
Wies Bekhuis
Iris Reinders (W)
0 - 2

18 - 21
9 - 21

Poule C

#TijdVeld #SpelersUitslagen
309-07-2022 10:503Annemieke Driessen
Sanne van Werkhoven
VS
Aniek de Jong
Lisa Luini (W)
0 - 2

15 - 21
14 - 21
709-07-2022 13:201Annemieke Driessen
Sanne van Werkhoven
VS
Phoebe Bell
Nicole Laird (W)
1 - 2

13 - 21
21 - 19
8 - 15
1109-07-2022 15:001Aniek de Jong
Lisa Luini
VS
Phoebe Bell
Nicole Laird (W)
0 - 2

10 - 21
16 - 21

Poule D

#TijdVeld #SpelersUitslagen
409-07-2022 10:502Esther Cramer
Laura Overwater (W)
VS
Julia Kee
Rianne Stok
2 - 1

19 - 21
21 - 15
15 - 13
809-07-2022 13:202Julia Kee
Rianne Stok (W)
VS
Sarah van Esch
Anique Tavenier
2 - 1

15 - 21
21 - 17
15 - 10
1209-07-2022 15:501Esther Cramer
Laura Overwater (W)
VS
Sarah van Esch
Anique Tavenier
2 - 0

21 - 15
21 - 13

Kwartfinale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1309-07-2022 16:403Mexime van Driel
Emma Piersma (W)
VS
Quirine Oosterveld
Esther Wijnhoven
2 - 0

21 - 10
21 - 16
1409-07-2022 16:401Wies Bekhuis
Iris Reinders (W)
VS
Leanne van Vegten
Jill Weeda
2 - 0

21 - 14
21 - 15
1509-07-2022 17:301Phoebe Bell
Nicole Laird (W)
VS
Julia Kee
Rianne Stok
2 - 0

21 - 13
21 - 18
1609-07-2022 18:201Esther Cramer
Laura Overwater (W)
VS
Aniek de Jong
Lisa Luini
2 - 0

21 - 17
21 - 13

Halve finale

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1710-07-2022 10:501Wies Bekhuis
Iris Reinders
VS
Phoebe Bell
Nicole Laird (W)
0 - 2

15 - 21
17 - 21
1810-07-2022 11:401Mexime van Driel
Emma Piersma (W)
VS
Esther Cramer
Laura Overwater
2 - 0

21 - 13
21 - 17

Kleine finale 3e - 4e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
1910-07-2022 14:301Wies Bekhuis
Iris Reinders (W)
VS
Esther Cramer
Laura Overwater
2 - 0

21 - 13
21 - 12

Finale 1e - 2e plaats

#TijdVeld #SpelersUitslagen
2010-07-2022 16:301Phoebe Bell
Nicole Laird
VS
Mexime van Driel
Emma Piersma (W)
0 - 2

22 - 24
12 - 21

Partners

 
 

Foto & Video